Kiralık Muhafazakar Villa
Tüm yıl biriktirdikleriniz ile güzel bir tatile çıkmak istiyorsunuz değil mi? Özellikle zorlu günlerinizde hayalini kurduğunuz ve az kaldı biraz daha dayan diye diye getirdiğiniz tatil günlerinizin muhteşem geçmesi sizin elinizde bulunuyor. Kiralık villa ile birlikte sessiz sedasız ve kimse tarafından rahatsız edilmenden mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz.
/ Blog — Kiralık Muhafazakar Villa

Otellerin aşırı kalabalıklığından ve her yerde sıra olmasından sıkıldıysanız, sadece size özel bir yer olmasını ve tatilinizde de özgür kalabilmek istiyorsanız eğer villa seçenekleri tamda size göre bulunuyor. Bünyemizde bulunan pek çok muhafazakar villa çeşidi ile birlikte herkese uygun seçenekleri sunuyoruz. Tatilinizi geçirmek için düşündüğünüz gözlerden ırak bir villa da harika vakitler geçirmek isterseniz eğer muhafazakâr villa seçenekleri tamda size göre bulunuyor. Hiç kimsenin gözleri ile dahi sizi rahatsız etmeyeceği bir tatil hayal edebiliyor musunuz?

Villa Tatilinin Avantajları

Günümüzde otellerde bulunan turistler insanları oldukça fazla rahatsız etmektedir. Hem yaşantıları hemde hareketleri bizlere uygun olmadığından dolayı villa tatili oldukça revaç görmeye başlamıştır. Bir villada tatil yapmanın pek çok avantajı bulunur. Bunlar;

Herhangi bir program yoktur, yemek yeme saati yoktur. Her şeye siz kendiniz karar verirsiniz.
Villa tatili, otellere göre sessiz ve sakin bir ortam sunar.
Çoklu gruplar halinde gidildiğinde çok daha uygun fiyatlara tekabül eder.
Ailenizle birlikte kimse tarafından rahatsız edilmeden güzel bir tatil geçirirsiniz.
Sizi sizden başka kimse görmez, bilmez. Havuzu her gün sabah erken saatlerde temizlenir.
Bir tatil sırasında işinize yarayacak her şey villada bulunur.
Dilerseniz kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız, dilerseniz yakın yerlerde her gün başka bir restoranda yemek yersiniz. Yöresel lezzetlere bakma şansı yakalarsınız.
Villa çeşitleri arasında bulunan balayı villası da yeni evlenen çiftlere aradıkları huzurlu bir tatil geçirme şansını sunmaktadır. Evlendiğiniz kişi ile birlikte birbirinizi daha iyi tanıma fırsatı bulacağınız, gözlerden ırak bir tatil geçirmek sizinde hakkınız. Kiralık bir villada tatil geçirmediyseniz artık bununda zamanı gelmiş demektir. Sitemiz aracılığı ile en güzel villaları sizlere sunuyoruz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.