0533 197 48 83
Kiralık Muhafazakar Villa
Tüm yıl biriktirdikleriniz ile güzel bir tatile çıkmak istiyorsunuz değil mi? Özellikle zorlu günlerinizde hayalini kurduğunuz ve az kaldı biraz daha dayan diye diye getirdiğiniz tatil günlerinizin muhteşem geçmesi sizin elinizde bulunuyor. Kiralık villa ile birlikte sessiz sedasız ve kimse tarafından rahatsız edilmenden mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz.
/ Blog — Kiralık Muhafazakar Villa

Otellerin aşırı kalabalıklığından ve her yerde sıra olmasından sıkıldıysanız, sadece size özel bir yer olmasını ve tatilinizde de özgür kalabilmek istiyorsanız eğer villa seçenekleri tamda size göre bulunuyor. Bünyemizde bulunan pek çok muhafazakar villa çeşidi ile birlikte herkese uygun seçenekleri sunuyoruz. Tatilinizi geçirmek için düşündüğünüz gözlerden ırak bir kiralık villa da harika vakitler geçirmek isterseniz eğer muhafazakâr villa seçenekleri tamda size göre bulunuyor. Hiç kimsenin gözleri ile dahi sizi rahatsız etmeyeceği bir tatil hayal edebiliyor musunuz?

Villa Tatilinin Avantajları

Günümüzde otellerde bulunan turistler insanları oldukça fazla rahatsız etmektedir. Hem yaşantıları hemde hareketleri bizlere uygun olmadığından dolayı villa tatili oldukça revaç görmeye başlamıştır. Bir kiralık villada tatil yapmanın pek çok avantajı bulunur. Bunlar;

Herhangi bir program yoktur, yemek yeme saati yoktur. Her şeye siz kendiniz karar verirsiniz.
Villa tatili, otellere göre sessiz ve sakin bir ortam sunar.
Çoklu gruplar halinde gidildiğinde çok daha uygun fiyatlara tekabül eder.
Ailenizle birlikte kimse tarafından rahatsız edilmeden güzel bir tatil geçirirsiniz.
Sizi sizden başka kimse görmez, bilmez. Havuzu her gün sabah erken saatlerde temizlenir.
Bir tatil sırasında işinize yarayacak her şey kiralık villada bulunur.
Dilerseniz kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız, dilerseniz yakın yerlerde her gün başka bir restoranda yemek yersiniz. Yöresel lezzetlere bakma şansı yakalarsınız.
Villa çeşitleri arasında bulunan balayı villası da yeni evlenen çiftlere aradıkları huzurlu bir tatil geçirme şansını sunmaktadır. Evlendiğiniz kişi ile birlikte birbirinizi daha iyi tanıma fırsatı bulacağınız, gözlerden ırak bir tatil geçirmek sizinde hakkınız. Kiralık bir villada tatil geçirmediyseniz artık bununda zamanı gelmiş demektir. Sitemiz aracılığı ile en güzel villaları sizlere sunuyoruz.

Kiralık Muhafazakar Villa

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.