Kiralık Balayı Villaları
Yıl boyu çalışıp didindiniz ve bir sürü gereksiz işlerle uğraştıktan sonra vücudunuzu yenilemenin vakti geldi demektir. Güzel ve huzurlu bir tatil ile birlikte harika zamanlar geçirebileceğiniz kiralık villa sizleri bekliyor. Hayalinizdeki tatili hem daha ekonomik hemde sıra dışı bir şekilde yaşamak ister misiniz? Şehrin gürültüsünden sıkıldıysanız ve sizin dışınızda rahatsız edecek kimsenin olmadığı ortamlarda harika tatiller geçirebilirsiniz. 
/ Blog — Kiralık Balayı Villaları

 Günümüzün popüler tatil anlayışları kapsamında bir hayli önemli hale gelenkiralık villa tatilleri, aradığınız pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Lüks, konfor, rahatlık, ekonomik, sessizlik ve huzur arayanlara özel bir tatil geçirme fırsatı sunan villalar, dilerseniz resmi tatil dönemlerinde dahi kısa süreli konaklayabileceğiniz fırsatlar sunmaktadır. Bir tatilde aradığınız deniz, manzara, rahatlık gibi pek çok seçeneği sunan villalar, aynı zamanda normal bir otele göre çok daha fazla avantajlıdır. Bayram tatili zamanlarında dahi erken rezervasyon olanakları ile kiralayabileceğiniz bir villadan %100 verim alabilirsiniz. Kiralık villalar müşterisini rahat ettirmek için tasarlanmıştır.

 Otellerin aksine sizin rahatınızı yine sizin sağladığınız bir ortamda özgürce hareket etmek isteyenler için bulunmaz yerlerdir. Farklı konseptleri ile müşterilerine hizmet veren kiralık villalar bulunur. Mesela, muhafazakâr villaseçenekleri ile sizi kimsenin görmesini istemediğiniz durumlarda insanlardan uzakta olabilirsiniz. Kaliteli eşyaları ile bir evde aradığınız aksesuarlardan daha fazlasına sahip olan villalar, sizlere aradığınız konforu sunuyor.

 Özellikle insanlardan uzakta olmanız ve etrafınızda sadece sizin seçtiğiniz kişilerin olması dahi güzel bir tatil fırsatı için yeterli değil midir? İster ailenizle isterseniz kalabalık bir arkadaş grubu ile rahat bir konaklama fırsatı sunan villalarımızdan sizlerde istifade edebilirsiniz. Farklı tarzları ile pek çok farklı düşünceye hizmet veren villalarımızda yeni evlenen çiftleri de unutmadık. Düğün yorgunluğunu atabileceğiniz harika zamanlar geçirmek isterseniz eğer balayı villası ile aradığınızdan daha fazlasını bulabilirsiniz.

 Erken rezervasyon fırsatı ile birlikte ekonomik ve harika bir tatil geçirme fırsatı yakalamak isterseniz eğer villalarımız sizleri beklemektedir. Tek yapmanız gereken istediğiniz villaya karar vermek. Gerisini biz sizin yerinize hallediyoruz. Size uygunkiralık villalarımızı https://www.villabuki.com/takip edebilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.