0533 197 48 83
Hakkımızda

10 yıllık dinamik bir kadronun eseri.

 

 

BİZ KİMİZ ?

Villa Buki, sektörde 10 yılı aşkın tecrübesini geride bırakmış dinamik bir kadronun kuruluşudur. Bizler öncelikle misafirlerimize güvenilir, kaliteli, ulaşılabilir ve şeffaf hizmet vermeyi amaç edindik. Tanıtımlarımızda birebir görsel ve bilgi aktarımı hedef alıyoruz. Rezervasyon aşamasında sizlerle gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizde 7/24 erişilebilir durumda olmak, aklınızda oluşabilecek soru işaretlerinin önüne geçmek en büyük hassasiyetimiz. 

 

GÜVENİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Rezervasyonlarınız için Villa Buki olarak ödeme, rezervasyon bilgilendirme ve konaklama aşamalarında yasal haklarınızı koruyan bütün bilgi ve belgeleri sizinle paylaşıyoruz. Acente olarak hem misafirlerimizin hem ev sahiplerimizin haklarını gözeterek işlemleri sürdürmek ve tamamlamak bizim görevimiz. Siz de rezervasyon işlemleriniz sırasında yazılı beyan edilmiş bilgi ve belgelerinizi haklarınız için lütfen muhafaza edin.

 

TATİLDE SORUN YAŞAMAK MI ?

Bütün yılın yorgunluğunu ve stresini atmak için tatilinizi planladınız. Herşeyin eksiksiz ve sorunsuz olmasını istemek en doğal hakkınız. Villa Buki rezervasyon işlemlerinizin yanı sıra konaklamanız sırasında da her zaman yanınızda. Tatiliniz boyunca olası aksaklıklar için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

BİZİM İÇİN İNSAN EN GÜZEL REKLAM

Villa Buki olarak hizmetlerimizde temel olarak misafirlerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Ticari hareket prensiplerimize keskin bir çizgi ile aykırı. Herhangi bir ürünün satışını gerçekleştirmekten ziyade, misafirlerimizin öncelikle güvenli ve güvenilir, sorunsuz ve keyifli bir tatil süreci geçirmesini sağlamak adına çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki güler yüzle tatilini tamamlayan her misafirimiz, işimizi iyi yaptığımızın kanıtı.