Kiralık Villa Tatili ile Monotonluğun Dışına Çıkmaya Hazır Mısınız ?
Özgürlüğün her geçen gün daha da önem kazandığı günümüz koşullarında sizlerde tatilde özgür olmaya hazır mısınız? Araştırmalara göre ikinci veya üçüncü gün arasında otellerin programlarından tatilciler sıkılıyor. Buradan sonra tatil artık onlara pek bir şey ifade etmiyor. Yaşadıkları yerlerde yaptıkları rutin bir şey gibi her gün yemek yemek, havuza girmek ve bunların hepsini belirli saatlerde yapmak bir yerden sonra sıkıcı geliyor. Kiralık villaile birlikte bu monotonluktan dışarı çıkabilirsiniz.
/ Blog — Kiralık Villa Tatili ile Monotonluğun Dışına Çıkmaya Hazır Mısınız ?

Kalabalık bir grupla veya ailenizle birlikte kafanıza göre kiralık villada tatil yapmak hoş olmaz mıydı ? Villa kiralama yolu ile sabah kaçta kalkarsanız o zaman kahvaltı edebilir, karnınız ne zaman acıkırsa o zaman yemek yiyebilirsiniz. Sadece kiralık villada bir tatil geçirmez, etraftaki tüm olanaklardan ve deniz sporlarından faydalanabilirsiniz. Otellerde bu olanakların olmamasının en büyük nedenlerinden bir tanesi de her şey dâhil, ultra her şey dâhil gibi seçeneklerden faydalanan insanların tatilde artık ekonomik olarak kendilerini frenlemesinden kaynaklıdır. Ancak kiralık villa tatili size alışılagelmiş olan uygulamaların dışına çıkma şansı sunuyor.

Villa Çeşitleri

Her bütçeye ve düşünce yapısına özel villalar bulmak çok kolay. Eğer dış gözlerden rahatsız iseniz ve sizi kimsenin görmesini istemiyorsanız kiralık muhafazakar villa aradığınızdan daha fazlasını size sunuyor. Bahçesinde otururken, havuzda yüzerken kimse sizi göremez ve tamamen korunaklı bir durumda olursunuz. Bunun yanında size sunabileceğimiz diğer villa çeşitleri ise şu şekildedir.

  1. ·      Kiralık Isıtmalı havuzlu villalar
  2. ·      Kiralık Muhafazakar villalar
  3. ·        Kiralık Deniz manzaralı villalar
  4. ·        Kiralık Ekonomik villalar
  5. ·        Kiralık Lüks villalar
  6. ·        Kiralık Balayı villası

Kiralık villaların en büyük özelliği müşterisinin rahatı için oldukça şık döşenmiş olması, bir evde bulunması gereken her türlü eşyaya sahip olmalarıdır. Kiralık Balayı villaları ile eşinizle gözlerden uzak bir tatil geçirebilirsiniz. Dilerseniz kendi yemeğini yapabilir, dilerseniz de yakın olan restoranlardan yemeğini sipariş edebilir veya orada yiyebilirsiniz. Özgürlüğü dibine kadar yaşayacağınız bir ortamda tatil yapmak sizinde hakkınız değil mi? 

Daha fazlası için sitemizi https://www.villabuki.com/ ziyaret edebilir ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.