0533 197 48 83
Kiralık Villa Tatili ile Monotonluğun Dışına Çıkmaya Hazır Mısınız ?
Özgürlüğün her geçen gün daha da önem kazandığı günümüz koşullarında sizlerde tatilde özgür olmaya hazır mısınız? Araştırmalara göre ikinci veya üçüncü gün arasında otellerin programlarından tatilciler sıkılıyor. Buradan sonra tatil artık onlara pek bir şey ifade etmiyor. Yaşadıkları yerlerde yaptıkları rutin bir şey gibi her gün yemek yemek, havuza girmek ve bunların hepsini belirli saatlerde yapmak bir yerden sonra sıkıcı geliyor. Kiralık villa ile birlikte bu monotonluktan dışarı çıkabilirsiniz.
/ Blog — Kiralık Villa Tatili ile Monotonluğun Dışına Çıkmaya Hazır Mısınız ?

Kalabalık bir grupla veya ailenizle birlikte kafanıza göre kiralık villada tatil yapmak hoş olmaz mıydı ? Villa kiralama yolu ile sabah kaçta kalkarsanız o zaman kahvaltı edebilir, karnınız ne zaman acıkırsa o zaman yemek yiyebilirsiniz. Sadece kiralık villada bir tatil geçirmez, etraftaki tüm olanaklardan ve deniz sporlarından faydalanabilirsiniz. Otellerde bu olanakların olmamasının en büyük nedenlerinden bir tanesi de her şey dâhil, ultra her şey dâhil gibi seçeneklerden faydalanan insanların tatilde artık ekonomik olarak kendilerini frenlemesinden kaynaklıdır. Ancak kiralık villa tatili size alışılagelmiş olan uygulamaların dışına çıkma şansı sunuyor.

Villa Çeşitleri

Her bütçeye ve düşünce yapısına özel villalar bulmak çok kolay. Eğer dış gözlerden rahatsız iseniz ve sizi kimsenin görmesini istemiyorsanız kiralık muhafazakar villa aradığınızdan daha fazlasını size sunuyor. Bahçesinde otururken, havuzda yüzerken kimse sizi göremez ve tamamen korunaklı bir durumda olursunuz. Bunun yanında size sunabileceğimiz diğer villa çeşitleri ise şu şekildedir.

  1. ·      Kiralık Isıtmalı havuzlu villalar
  2. ·      Kiralık Muhafazakar villalar
  3. ·        Kiralık Deniz manzaralı villalar
  4. ·        Kiralık Ekonomik villalar
  5. ·        Kiralık Lüks villalar
  6. ·        Kiralık Balayı villası

Kiralık villaların en büyük özelliği müşterisinin rahatı için oldukça şık döşenmiş olması, bir evde bulunması gereken her türlü eşyaya sahip olmalarıdır. Kiralık Balayı villaları ile eşinizle gözlerden uzak bir tatil geçirebilirsiniz. Dilerseniz kendi yemeğini yapabilir, dilerseniz de yakın olan restoranlardan yemeğini sipariş edebilir veya orada yiyebilirsiniz. Özgürlüğü dibine kadar yaşayacağınız bir ortamda tatil yapmak sizinde hakkınız değil mi? 

Daha fazlası için sitemizi https://www.villabuki.com/ ziyaret edebilir ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.