0533 197 48 83
Yakapark
Birçok yerde "cennet köşesi" tabiri kullanılır ve aslında yeryüzünün büyük bir kısmı cennetin yeryüzüne yansıması gibidir. Ama betimlemelere ve hikayelere bakarsanız cennet, Yakaparg'ın tanımı gibidir.
/ Blog — Yakapark

 İster Fethiye'de ister Kaş'ta ister Kalkan'da tatil yapıyor olun, herkese bu kadar yakın ortak bir lokasyona sahip olan Yakapark, tatilinizin gezmeden bitmesini istemiyor, görmediyseniz hemen planlamaya başlayacaksınız. senin tatilin Tekrar. Yeşilin tüm renklerini içinde barındıran, serin ve huzur veren sesiyle tam ortasında bir şelale göletinin suyuyla doğayı hayal edin. Kulağa hoş geldiğini biliyoruz, siz de bu deneyimin bir parçası olmak istemez misiniz?  Doğayı seviyorsanız Yakapark'tan ayrılmanız çok zor olacaktır. Çeşitli kuşların cıvıltılarıyla hareketlenen bölge, ruhun dinlendiği ve arındığı saklı  cennetlerden biridir. Devasa ağaçların gölgesinde  mola verip dinlenebileceğiniz, dinlenmenin verdiği huzurla tüm yorgunluğunuzu unutacaksınız. Kısa bir mola için mola verdiğiniz Yakapark, sizi ağırlamak için hiçbir çaba sarf etmiyor. İlk dakikalardan itibaren etrafınızı sarmaya başlayan oksijenin etkisine teslim olmaya hazır olun. Yumuşacık ama çekici hamakları, manzaranın keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz teraslı merdivenleri, yoğun su kanalları ve göllerle kaplı yüzme havuzları ile gözlerinizi kapatın, sese ve huzura kulak verin. Tatiliniz şimdiden anlam kazanmaya başladı. 

Yakapark


Ege kıyılarının en güzel özelliklerinden biri de her durakta saçlarında sıcak kanlı kadınların yaptığı enfes gözlemeleri bulabilmenizdir. Yakapark'ta rengarenk sedir ağaçlarının oluşturduğu çöl ve doğal alanlarda oturup dinlenmek de mümkün. Ama gelmişken pankekleri denemeden gitmeyin. Ege ve gözlemeleri tatil anılarınıza bir parça daha eklemenizi sağlayacak. Krepler, çoğu yolda bulunan krepler için de yapılır. Alabalık da bölgede popülerdir. Kanal sularında yaşayan ve doğal yöntemlerle beslenen bir bitkinin tadı elbette ki lezzetten kolay kolay silinemeyecek bir tattır. Gölde ve kanalda yüzen balıkları izlerken balık yemi isteyebilirsiniz. Yakapark başlı başına bir destinasyondur ancak buradayken yakınlardaki diğer ilgi çekici yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Bunların arasında Kaunos, Pınara, Letoni, Xantos, Patara plajı ve antik kentleri, kaya mezarları, Fethiye Tiyatro ve Müzesi, Kayaköy, Ölüdeniz Milli Parkı, Katrancı Koyu, Kızlar Koyu, Göcek ve Kaş bulunmaktadır. 


Gündüzleri bembeyaz kumlarla kaplı plajlarda denizin ve güneşin tadını çıkarırsanız, akşamları ise doğanın eşsiz güzelliği ile rahatlayabilirsiniz. Tatil boyunca her türlü aktivite tatilinizi daha canlı hale getirecek ve birçok seçenek ile tatilinizin kıymetini bileceksiniz. Zaten Kaş, Kalkan veya Fethiye'de tatil yapıyorsanız Yakapark'a uğramadan dönmeyeceksiniz. Yakapark'ın girişinde karşınıza çıkan renkli ve  eğlenceli yönlendirme tabelaları, ilk dakikadan itibaren ne kadar güzelleştiğinizi kanıtlıyor gibi.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.