0533 197 48 83
Villada Doğa Tatili
Lüksten gerekliliğe - harika ve dinlendirici bir tatil geçirebilmeniz için tatiller aylar öncesinden planlanır. Destinasyon belirlenir, tatil türüne karar verilir, konaklama seçenekleri değerlendirilir ve sonunda yolculuk başlar. Kiralık villa tatilini düşünebilirsiniz.
/ Blog — Villada Doğa Tatili

Basit gibi görünen bu süreç,  birçok karar ve fedakarlıkla son şeklini alır. Bir tatil planlarken en önemli şey tatilinizi nasıl geçirmek istediğinizdir. Ailenle mi, arkadaşlarınla ​​mı, eşinle mi yoksa sevgilinle mi? İkinci nokta ise deniz tatili mi, doğa tatili mi yoksa kültür tatili mi geçirmek istiyorsunuz? Son adımda, bir ikamet yeri seçmelisiniz. Tatiliniz öncesinde her şeye karar vererek ve araştırmanızı yaparak çok daha sağlıklı seçimler yapabilirsiniz. Tatiliniz boyunca dinlenmek ve yalnızlığın tadını çıkarmak istiyorsanız doğa ile iç içe bir villa tatili sizin için en doğru konaklama ve tatil seçimidir.

Özellikle şehirde yaşıyorsanız ve tatiliniz boyunca şehrin stresini en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, dinlenmek ve kuş sesleri eşliğinde yemyeşil huzurun tadını çıkarmak istiyorsanız, Kalkan doğayla iç içe bir tatil geçirmek için harika bir yerdir. Bu anlamda Kalkan, eşsiz saf doğal havayı solumak ve gerekirse denizin tadına varmak için  uygun bir yerdir. Otel, pansiyon ve apart gibi konaklama seçeneklerinin yanı sıra son yıllarda ortaya çıkan ve tatilciler arasında rağbet gören villa konaklama da ilgi görmektedir. Villaları diğer konut seçeneklerinden ayıran birçok özellik bulunmaktadır. Bunlardan en öne çıkanı tatildeyken kendi evinizin rahatlığını ve rahatlığını yaşamanızdır.

 Eşyalarından odalarına, havuzundan Türk saunasına kadar villayı kiralamak mümkün. Villa kiralama, tatil ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış bir tatil seçeneğidir. Doğanın içinde sadece bol yeşillik ve kuşların size eşlik edeceği bir villa tatilinde unutamayacağınız, bir sonraki tatilinizde öncelik olarak değerlendireceğiniz bir fırsat bu. Günün belli bir saatinde uyanmadan, yemek yemeden, sorumlulukları yerine getirmeden tatilinizi kendi evinizdeki gibi geçirmenin bir başka yolu da villa kiralama. Kiralık villaları büyüklük, konum, manzara gibi özelliklerine göre seçebilir ve tatilinizi doğanın kucağında huzur içinde geçirebilirsiniz.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.