0533 197 48 83
Villa Kiralama Yeni Tatil Anlayışının Gözdesi
Villa kiralama son zamanların en popüler tatil konaklama yerlerinden biridir. Şu anda birçok yerli ve yabancı turist tatilleri için villa kiralama teklifleri arıyor. Bu sayede ev konforu, lüks, mahremiyet ve kişiye özel eğlence  gibi birçok faydaya erişim mümkün hale geliyor.
/ Blog — Villa Kiralama Yeni Tatil Anlayışının Gözdesi

Tatil konseptinde yeni gözdeler olan villa kiralama, ülkemizde özellikle Ege ve Akdeniz kıyılarında oldukça yaygın. Ancak Sakarya ve Nevşehir gibi diğer turistik bölgelerde de  villa kiralama hizmeti sunulmaktadır.Bu sayede kişiler tatil için seçtikleri bölgelerde en konforlu ve keyifli konaklama hizmetlerinden faydalanma imkanına  sahip olmaktadır. 

Villa kiralama hizmetleri özellikle muhafazakar villa seçenekleri için oldukça ilgi görmektedir. Muhafazakar aileler veya balayı için villa kiralamak isteyen çiftler başta olmak üzere herkesin uğrak yeri olan bu binaların etrafı, dış dünyayla olan bağlantılarını engelleyen yüksek duvarlarla çevrili. Bu sayede hem gizliliğin hem de güvenliğin sağlanması mümkün hale gelmektedir. Tüm bu avantajları ve  daha birçok olanağı ile villa kiralama, tatil konseptinin yeni gözbebeği olmaya devam ediyor.

Kiralık Villada Tatil, Neden Klasik Tatil Konseptinin Yerini Aldı? 

Geçmişte oteller ve benzeri  konaklama tesisleri birçok yerli ve yabancı turistin ilk tercihiydi. Ancak bu işletmelerin giriş ve çıkış saat kısıtlaması, havuz ve bahçe gibi alanlarda saat kısıtlaması, yemek saatlerinde esneklik veya menü kısıtlaması gibi kuralları vardır; İnsanları özgür hissettirmiyordu. Bu durum nedeniyle turistler villa kiralama hizmetlerine ilgi göstermeye başlamıştır. 

Villa kiralama sayesinde havuzu, bahçeyi, terası, yemek odasını ve mutfağı diğer misafirlerle paylaşmaya gerek kalmıyor.Kişilerin uyumak, uyanmak, yemek yemek, villadan çıkmak veya villaya girmek gibi her an olanakları vardır. Aynı zamanda yiyecek ve içecek seçiminde herhangi bir kısıtlama yoktur. 

Kiralık villaların bazıları evcil hayvanlı misafirleri kabul etmektedir. Böylece kişiler evlerinde arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir tatil geçirme fırsatı yakalıyor. Aynı zamanda geniş aileler ve arkadaş grupları ortak alanlarda özgürce sohbet etme, mangal ya da film geceleri düzenleme imkanı buluyor. Bu sayede kiralık villalar klasik tatil anlayışının yerini başarıyla almıştır.

 Villa Kiralama Avantajları 

Villa kiralama hizmeti ile her zevke ve kesime uygun konaklama avantajları sunulmaktadır. Bu nedenle, her geçen gün daha popüler hale geliyor. En popüler ve  popüler villa kiralama avantajları şu şekilde sıralanabilir: 

Ev Konforu: Villa kiralama hizmetleri, evinizde ihtiyacınız olan tüm eşyaları size sağlamak için tasarlanmıştır. Bu sayede insanlar yanlarına sadece kişisel eşyalarını  alarak tatillerini kendi evlerinin rahatlığında geçirme imkanına sahip oluyorlar.

Yüksek Güvenlik: Özellikle muhafazakar olan villalar, yüksek güvenlik önlemlerine sahip  konaklama tesisleridir. Bu sayede kişiler güvenli ve güvenli bir tatil yapma imkanına sahip olmaktadır.

Dört Mevsim Hizmet: Villalar sadece yaz aylarında kiralık değildir; Ayrıca kış aylarında konaklama için uygun yerlerdir. Özellikle ısıtmalı havuzlu villalar, soğuk mevsimde bile keyifli bir tatil geçirmenizi sağlıyor. 

Pratik: Villaların kiralama fiyatları, bulunduğu yere ve donanıma göre değişmektedir.Bu sayede kişiler bütçelerine en uygun  villaları kiralama avantajına sahip olmaktadır. 

Villa kiralama hizmetleri de balayını geçirmek isteyen çiftler için ideal bir konaklama seçeneğidir. Özellikle muhafazakar balayı villası seçenekleri, kişilerin mahremiyetlerini koruyabilecekleri ve baş başa vakit geçirebilecekleri alanlar arasındadır. Çiftler, düğün stresinden kurtulup unutulmaz bir balayı tatili geçirme fırsatı yakalıyor. 

Ne Tür Villalar Kiralanabilir?

Kiralık villa, işlevine ve içinde yaşayabilecek kişi sayısına göre farklı şekillerde sınıflandırılabilir. Şu anda en popüler villa kiralama hizmetleri şu şekilde sıralanabilir: 

Muhafazakar Villa 
Havuzlu Villa/Isıtma Havuzlu Villa
Lüks Villa
Balayı Villası
Geniş aile ve arkadaş gruplarına uygun villa 
Denize yakın villa 
Manzaralı villa

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.