0533 197 48 83
Ülkemizde Tatil Yapılabilecek En Güzel Cennetler
Türkiye, ister doğal güzelliği olsun, ister kültürü, her yönüyle bir tatil cennetidir. 
 
/ Blog — Ülkemizde Tatil Yapılabilecek En Güzel Cennetler

iklimi yaşayabileceğiniz ülkemizde ister kültür turizminin keyfini çıkarabilir, ister tarihi bir geziye çıkabilir, isterseniz de harika doğa ve deniz manzarası eşliğinde tatilinizi güneşin tadını çıkararak geçirebilirsiniz. Nasıl bir tatil geçirmek istediğinize siz karar verirken ülke sizin tercihlerinize göre cennetlerle dolu.

Deniz gezilerini, yüzmeyi ve güneşlenmeyi seviyorsanız Akdeniz ve Ege bölgesi ihtiyacınız olan destinasyonlarla dolu. Antalya, Muğla ve İzmir yaz turizmini yaşayabileceğiniz başlıca yerlerdir. Kaş, Kalkan, Bodrum, Olimpos, Çeşme, Marmaris... Listeyi daha da çoğaltabiliriz. Hepsi siz tatilcilere farklı güzellikler ve farklı deneyimler sunuyor. Tekne turuna çıkabilir, saklı koyları heyecanla keşfedebilir, bembeyaz kumlarda güneşlenip serin sularda serinleyebilirsiniz. Elbette listelenen illerin her birinin kendine göre güzellikleri var. 

Tatilinizden her anlamda memnun kalmanızı sağlayacak her ikisi de muhteşem güzellikler. Kültür turizmi yapmak istiyorsanız ülkemiz bu anlamda da niteliklidir. Doğu bölgesi, özellikle tarihi mirasıyla bir kültür turizmi aşığı olarak size hitap edecek. Ülkemizde dünyanın en güzel kültürel güzellikleri sadece Türkiye'ye mahsustur. Aslında sadece doğu olarak ayırmak doğru olmaz. Doğudan batıya Türkiye bir kültür beşiğidir. Jeopolitik önemi nedeniyle birçok kabilenin gezip yerleştiği bir alandır. Hal böyle olunca da ülkemizde geçmişten günümüze gelen, ya harap olan ya da restorasyonlarla yaşatılan birçok tarihi güzellik bulunmaktadır. Türkiye aynı zamanda hem yaz turizmini hem de kültür turizmini bünyesinde barındıran ender köşelere sahiptir. 

Örneğin Dalyan, Didim, Bodrum, Kaş, Kalkan ve daha birçok destinasyon sizi bu anlamda memnun edecektir. Bu yaz yapılacaklar listesi yapmaya başlayabileceğiniz tatil cennetlerini keşfetmeye ne dersiniz? Dilerseniz denizin tadını çıkarabilir, aynı zamanda kültürel zenginliğimize de hayran kalabilirsiniz. Küçük bir araştırma ile tatil planlarınızı çoktan yaptınız. Gezmek elbette yetmez, gezerken tarihi dokuyu da tanımak ve yaşamak gerekir.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.