0533 197 48 83
Tatilde Jakuzi Keyfi
Şehir hayatının yoğunluğu ve çalışma yaşamı temposunun doğal bir sonucu olan aşırı yorgunluk, ancak kaliteli bir tatille dinlenerek atılabilir Jakuzili villa kiralıyarak unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Sizin için bir villasepeti oluşturduk.
/ Blog — Tatilde Jakuzi Keyfi

Jakuzi, rahatlatıcı özelliği nedeniyle birçok kişinin tatil tercihi yaparken alternatifler arasında seçim yapmasını sağlayan faktördür. Tatil için jakuzili villalar hem dinlenmek hem rahatlamak hem de doyasıya eğlenerek tatilin tadını çıkarmak için kapsamlı özelliklere sahiptir.

Jakuzili Villalarda Ayrıcalıklı Bir Tatil


Jakuzili villaları bir araya alarak oluşturduğumuz villasepeti içerisinden seçeceğiniz tatil her zaman ayrıcalıklıdır. Jakuzili villalar özellikle aileler ve balayı çiftleri için ev rahatlığında tatil yapma imkânı sunduğundan, son zamanların gözdesi olmuş durumundadır. Kiralık villa deyince alternatifler arasında farklı kategori ve özelliklerde birçok seçenek bulunmaktadır. 

Kiralık Jakuzili villalar da kişisel ihtiyaçlara uygun olması açısından farklı kategorilerden oluşmaktadır. Tatilde hem konfor hem de rahatlık arayanlar kiralık havuzlu villa seçeneklerini inceleyerek aradığı kaliteli tatil için ilk adımı atabilirler. İster tanınmış ve her yıl binlerce ziyaretçinin akınına uğrayan, ister henüz keşfedilmemiş sessiz sakin tatil bölgelerinde olsun birinci sırada gelen konaklama seçeneği kiralık villalardır.

Kiralık Jakuzili Villa

Sizin için oluşturduğumuz villasepetine https://www.villabuki.com/ takip edebilirsiniz.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.