Tatilde Jakuzi Keyfi
Şehir hayatının yoğunluğu ve çalışma yaşamı temposunun doğal bir sonucu olan aşırı yorgunluk, ancak kaliteli bir tatille dinlenerek atılabilir Jakuzili villa kiralıyarak unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Sizin için birvillasepetioluşturduk.
/ Blog — Tatilde Jakuzi Keyfi

Jakuzi, rahatlatıcı özelliği nedeniyle birçok kişinin tatil tercihi yaparken alternatifler arasında seçim yapmasını sağlayan faktördür. Tatil için jakuzili villalar hem dinlenmek hem rahatlamak hem de doyasıya eğlenerek tatilin tadını çıkarmak için kapsamlı özelliklere sahiptir.

Jakuzili Villalarda Ayrıcalıklı Bir Tatil


Jakuzili villaları bir araya alarak oluşturduğumuz villasepeti içerisinden seçeceğiniz tatil her zaman ayrıcalıklıdır. Jakuzili villalar özellikle aileler ve balayı çiftleri için ev rahatlığında tatil yapma imkânı sunduğundan, son zamanların gözdesi olmuş durumundadır. Kiralık villa deyince alternatifler arasında farklı kategori ve özelliklerde birçok seçenek bulunmaktadır. 

Kiralık Jakuzili villalarda kişisel ihtiyaçlara uygun olması açısından farklı kategorilerden oluşmaktadır. Tatilde hem konfor hem de rahatlık arayanlar kiralık havuzlu villaseçeneklerini inceleyerek aradığı kaliteli tatil için ilk adımı atabilirler. İster tanınmış ve her yıl binlerce ziyaretçinin akınına uğrayan, ister henüz keşfedilmemiş sessiz sakin tatil bölgelerinde olsun birinci sırada gelen konaklama seçeneği kiralık villalardır.

Kiralık Jakuzili Villa

Sizin için oluşturduğumuz villasepetine https://www.villabuki.com/takip edebilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.