Tatil Rezervasyonu Ne Zaman Yapılmalı?
Yoğun iş hayatı, kalabalık, gürültü gibi sebeplerden dolayı artan stres oranı ile kiralık villada tatil,lüks olmaktan çıkmış, insanların dinlenip, rahatlayabileceği önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Değişen ihtiyaçlar hiyerarşisinde önemli bir yere sahip olan tatil ve planlama sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.
/ Blog — Tatil Rezervasyonu Ne Zaman Yapılmalı?

İhtiyaca yönelik konaklama yerinin belirlenmesi oldukça önemlidir. Günümüzün değişen koşullarında, her türlü ihtiyaca uygun yazlık bulmak artık çok kolaydır. Doğa içerisindeki villalar, muhafazakar villalar, jakuzili villalar, deniz manzaralı villalar, geniş aile ve grub villalarıgibi binlerce seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında istenilen destinasyonda kişi kendine en uygun villayı belirleyebilir.Daha fazla seçenek için https://www.villabuki.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Rezervasyon kampanyalarının tarihleri
Tatil ihtiyacından doğan arz sebebi ile konaklama tesisleri bir sonraki sezonun rezervasyon satışlarını şimdiden yapabilirler. Örneğin yazın yapılacak olan tatilin ödemesini şimdiden alarak, daha uygun fiyatlı bir konaklama avantajı sağlayabilirsiniz. Erken rezervasyon tarihlerinde tatil rezervasyonu yaptırmak fiyat açısından son dakika rezervasyonundan oldukça daha çok avantaj sağlar. Televizyon reklamlarında, acentelerin web sayfalarında erken rezervasyon tarihleri ve kampanya oranları belirtilmektedir. Örneğin yazın tatil düşünenler rezervasyonunu şimdiden yaptırarak çok daha uygun fiyata tatil yapabilirler, ya da termal tatil, kayak gibi kış sezonunda kiralık villada tatildüşünenler yaz aylarından bu rezervasyonu yaptırıp yerlerini daha uygun fiyatlı ayırtabilirler.

Tatil rezervasyonu belirtilen kriterlerle birlikte ne kadar erken yaptırılırsa o kadar avantajlı olur. Günümüzde erken rezervasyon kampanyaları ile şimdi al girişte öde gibi kampanyalar, iptal sigortası ve tarih değişikliği hakkı gibi sunulan kolaylıklar sayesinde son dakika yaşanan hayal kırıklıklarının önüne geçilebilir.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.