0533 197 48 83
Tatil Rezervasyonu Ne Zaman Yapılmalı?
Yoğun iş hayatı, kalabalık, gürültü gibi sebeplerden dolayı artan stres oranı ile kiralık villada tatil, lüks olmaktan çıkmış, insanların dinlenip, rahatlayabileceği önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Değişen ihtiyaçlar hiyerarşisinde önemli bir yere sahip olan tatil ve planlama sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.
/ Blog — Tatil Rezervasyonu Ne Zaman Yapılmalı?

İhtiyaca yönelik konaklama yerinin belirlenmesi oldukça önemlidir. Günümüzün değişen koşullarında, her türlü ihtiyaca uygun yazlık bulmak artık çok kolaydır. Doğa içerisindeki villalar, muhafazakar villalar, jakuzili villalar, deniz manzaralı villalar, geniş aile ve grub villaları gibi binlerce seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında istenilen destinasyonda kişi kendine en uygun villayı belirleyebilir.Daha fazla seçenek için https://www.villabuki.com/ sitemizi takip edebilirsiniz.

Rezervasyon kampanyalarının tarihleri


Tatil ihtiyacından doğan arz sebebi ile konaklama tesisleri bir sonraki sezonun rezervasyon satışlarını şimdiden yapabilirler. Örneğin yazın yapılacak olan tatilin ödemesini şimdiden alarak, daha uygun fiyatlı bir konaklama avantajı sağlayabilirsiniz. Erken rezervasyon tarihlerinde tatil rezervasyonu yaptırmak fiyat açısından son dakika rezervasyonundan oldukça daha çok avantaj sağlar. Televizyon reklamlarında, acentelerin web sayfalarında erken rezervasyon tarihleri ve kampanya oranları belirtilmektedir. Örneğin yazın tatil düşünenler rezervasyonunu şimdiden yaptırarak çok daha uygun fiyata tatil yapabilirler, ya da termal tatil, kayak gibi kış sezonunda kiralık villada tatil düşünenler yaz aylarından bu rezervasyonu yaptırıp yerlerini daha uygun fiyatlı ayırtabilirler.

Tatil rezervasyonu belirtilen kriterlerle birlikte ne kadar erken yaptırılırsa o kadar avantajlı olur. Günümüzde erken rezervasyon kampanyaları ile şimdi al girişte öde gibi kampanyalar, iptal sigortası ve tarih değişikliği hakkı gibi sunulan kolaylıklar sayesinde son dakika yaşanan hayal kırıklıklarının önüne geçilebilir.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.