0533 197 48 83
Rezervasyon ve Ödeme
— Rezervasyon ve Ödeme

Tarihinizde uygun olan villamız için ön rezervasyon talebinizin ardından müşteri temsilcilerimiz takvim müsaitliği için onay almaktadır. Ardından tarafınıza dönüş yapılarak işlemleriniz başlatılır. Rezervasyon ön onayınız için toplam konaklama bedelinizin %35 ila %50 ‘si ön ödeme olarak alınmaktadır. Bu yüzde villa sahipleri tarafından belirlendiği şekilde değişiklik göstermektedir. Ön ödemenizi gerçekleştirmenizin ardından seçmiş olduğunuz villamız tarihlerinizde sizin için rezerve edilmektedir. 

Ön rezervasyon işlemlerinizin tamamlanması için VillaBuki adına;

  • Adınız-Soyadınız
  • İletişim Bilgileriniz
  • Villanızın Adı
  • Konaklama Tarihiniz
  • Konaklayacak Misafirlerimize ait İsim-Soyisim ve TC Kimlik No bilgileri
  • Ön ödeme ve Kalan Ödemenize ait bilgiler
  • Villa Giriş – Çıkış Saati

Yukarıda belirtilen bilgileri içeren ön rezervasyon formunuz tarafınıza iletilmektedir. Bu formu konaklama gününüze kadar muhafaza etmenizi rica ediyoruz. Yasal olarak haklarınızı içeren rezervasyon formumuz bilgilendirme adına villa sahibimize de iletilmektedir. 

Rezervasyonunuzu yaptırmış olduğunuz villamız için sayfamızda bulunan fiyata dahil hizmetler dışında belirtilmediği sürece ek ücret talep edilmemektedir. Bazı villalarımızda minimum konaklama süresi altında yapılacak rezervasyonlar için ek temizlik ücreti alınmaktadır. Bu detaya dikkat etmenizi öneririz. 

Rezervasyonunuz için belirtilen konaklama bedelinize ek olarak villa sahibi tarafından belirlenen iadeli hasar depozitosu alınmaktadır. Bu tutar tatil bitiminizde villada herhangi bir hasar olmaması halinde alındığı şekilde elden nakit olarak iade edilmektedir. 

İşlemlerinizin tamamlanmasının ardından Villa, Bölge vb konularda sormak istediğiniz sorularınız için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. 

Mutlu Tatiller Dileriz. 

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.