Rezervasyon ve Ödeme
— Rezervasyon ve Ödeme

Tarihinizde uygun olan villamız için ön rezervasyon talebinizin ardından müşteri temsilcilerimiz takvim müsaitliği için onay almaktadır. Ardından tarafınıza dönüş yapılarak işlemleriniz başlatılır. Rezervasyon ön onayınız için toplam konaklama bedelinizin %35 ila %50 ‘si ön ödeme olarak alınmaktadır. Bu yüzde villa sahipleri tarafından belirlendiği şekilde değişiklik göstermektedir. Ön ödemenizi gerçekleştirmenizin ardından seçmiş olduğunuz villamız tarihlerinizde sizin için rezerve edilmektedir. 

Ön rezervasyon işlemlerinizin tamamlanması için VillaBuki adına;

  • Adınız-Soyadınız
  • İletişim Bilgileriniz
  • Villanızın Adı
  • Konaklama Tarihiniz
  • Konaklayacak Misafirlerimize ait İsim-Soyisim ve TC Kimlik No bilgileri
  • Ön ödeme ve Kalan Ödemenize ait bilgiler
  • Villa Giriş – Çıkış Saati

Yukarıda belirtilen bilgileri içeren ön rezervasyon formunuz tarafınıza iletilmektedir. Bu formu konaklama gününüze kadar muhafaza etmenizi rica ediyoruz. Yasal olarak haklarınızı içeren rezervasyon formumuz bilgilendirme adına villa sahibimize de iletilmektedir. 

Rezervasyonunuzu yaptırmış olduğunuz villamız için sayfamızda bulunan fiyata dahil hizmetler dışında belirtilmediği sürece ek ücret talep edilmemektedir. Bazı villalarımızda minimum konaklama süresi altında yapılacak rezervasyonlar için ek temizlik ücreti alınmaktadır. Bu detaya dikkat etmenizi öneririz. 

Rezervasyonunuz için belirtilen konaklama bedelinize ek olarak villa sahibi tarafından belirlenen iadeli hasar depozitosu alınmaktadır. Bu tutar tatil bitiminizde villada herhangi bir hasar olmaması halinde alındığı şekilde elden nakit olarak iade edilmektedir. 

İşlemlerinizin tamamlanmasının ardından Villa, Bölge vb konularda sormak istediğiniz sorularınız için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. 

Mutlu Tatiller Dileriz. 

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.