Peki Sizin Güvendiğiniz Villacınız Kim?
Villacınız olarak, bizler öncelikle misafirlerimize güvenilir, kaliteli, ulaşılabilir ve şeffaf hizmet vermeyi amaç edindik.
/ Blog — Peki Sizin Güvendiğiniz Villacınız Kim?

Villacınız olarak hizmetlerimizde önceliğimiz misafirlerimizin memnuniyeti.  Bütün yılın yorgunluğunu ve stresini atmak için tatilinizi planladınız. Herşeyin eksiksiz ve sorunsuz olmasını istemek en doğal hakkınız. Villabuki rezervasyon işlemlerinizin yanı sıra konaklamanız sırasında da her zaman yanınızda. İşte bütün bu detaylar ile birlikte iyi hizmet sunmayı hedefleyen Villacınız Villabuki, tatiliniz boyunca yaşanması olası aksaklıklar olduğunda da 7/24 yanınızda. 

Kiralık Villacınız Villabuki

Daha fazla bilgi için tıklayın!

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.