0533 197 48 83
Peki Sizin Güvendiğiniz Villacınız Kim?
Villacınız olarak, bizler öncelikle misafirlerimize güvenilir, kaliteli, ulaşılabilir ve şeffaf hizmet vermeyi amaç edindik.
/ Blog — Peki Sizin Güvendiğiniz Villacınız Kim?

Villacınız olarak hizmetlerimizde önceliğimiz misafirlerimizin memnuniyeti.  Bütün yılın yorgunluğunu ve stresini atmak için tatilinizi planladınız. Herşeyin eksiksiz ve sorunsuz olmasını istemek en doğal hakkınız. Villacınız Villabuki rezervasyon işlemlerinizin yanı sıra konaklamanız sırasında da her zaman yanınızda. İşte bütün bu detaylar ile birlikte iyi hizmet sunmayı hedefleyen Villacınız Villabuki, tatiliniz boyunca yaşanması olası aksaklıklar olduğunda da 7/24 yanınızda. 

Kiralık Villacınız Villabuki

Daha fazla bilgi için tıklayın!

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.