0533 197 48 83
Patara Otellerine Alternatif Villa Tatili Seçenekleri
Patara otelleri, villalara göre çok daha önce bölgede hizmet vermeye başlamış. Villa sektörü bölgede her ne kadar daha sonra gelişmiş olsa da Patara otellerine kaçınılmaz bir rakip olarak sahnede yerini almış.
/ Blog — Patara Otellerine Alternatif Villa Tatili Seçenekleri

Her sezon ziyaretçi akınına uğrayan, tarihi dokusu ve Türkiye'nin en uzun plajına sahip olması ile bilinen Patara bölgesi, kapılarını sektöre Patara otelleri ile açmış. Günümüzde ise uçsuz bucaksız sahil manzarasına ve gizemli sahra görünümüne sahip alanlarına ev sahipliği yapan villalarla çeşitliliği arttırıyor. İslamlar, Üzümlü ve Çayköy bölgeleri gibi sakin bir atmosferde bulunan Patara Otelleri gibi bu bölgede bulunan villa da inanılmaz detaylara sahip.

Patara Kiralık Villalar

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.