0533 197 48 83
Muğla Bölgesindeki Tatil Yerleri
Muğla bölgesi,  çeşitli tatiller için ideal bir yer olan Türkiye'nin batısında bir bölgedir. Muğla'nın en popüler tatil yerleri  Marmaris, Bodrum, Fethiye, Ölüdeniz, Köyceğiz ve Datça'dır.
/ Blog — Muğla Bölgesindeki Tatil Yerleri

Marmaris

Marmaris, Muğla'nın en popüler tatil beldelerinden biridir ve çok sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir. Marmaris, berrak kumsalları, barları, gece kulüpleri ve eğlence mekanlarıyla tanınan güzel bir liman kentidir. Bodrum ise Muğla'nın en popüler sahil kasabası ve özellikle yaz aylarında turistler tarafından sıkça ziyaret ediliyor. Bodrum tarihi yerleri, güzel plajları ve eğlence mekanları ile ünlüdür.

Fethiye

Fethiye, Muğla'nın en güzel sahil kasabalarından biridir ve birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Fethiye plajları, tarihi yerleri ve doğa harikaları ile ünlüdür. Ölüdeniz, Muğla'nın en popüler plajlarından biri ve mavi bayraklı bir plajdır. Ölüdeniz yüksek mağaraları, güzel kumsalları ve doğa harikaları ile ünlüdür.  

Köyceğiz

Köyceğiz Muğla, ormanları, su kaynakları ve doğa harikaları ile ünlüdür. Köyceğiz, denize girebileceğiniz birbirinden güzel plajları ve çeşitli doğa turlarına çıkabileceğiniz yerleri ile ünlüdür. Datça ise Muğla'nın en güzel sahil ilçelerinden biri ve çok sayıda turist tarafından ziyaret ediliyor. Datça plajları, tarihi yerleri ve doğa harikaları ile ünlüdür.

Bodrum 

Bodrum, Muğla bölgesinde  bir sahil kasabası ve Türkiye'nin en popüler tatil yerlerinden biridir. Plajları, barları, gece kulüpleri ve eğlence mekanları ile ünlü olan Bodrum, yaz aylarında çok sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir. 
Bodrum, tarihi yerler açısından da zengindir ve Bodrum Kalesi, Mozole ve Antik Tiyatro gibi önemli tarihi yerleri ziyaret etme imkanı sunar. Ayrıca Bodrum, yüzebileceğiniz ve çeşitli su sporlarının keyfini çıkarabileceğiniz güzel plajlarıyla ünlüdür.  Bodrum'da yemek seçenekleri de oldukça geniş olup, çeşitli yerel yemeklerin yanı sıra dünya mutfağından lezzetler de bulunmaktadır.  

Dalyan

Dalyan, çeşitli tatil seçenekleri sunan Muğla bölgesinde yer alan bir rezidanstır. Dalyan, su sporları yapabileceğiniz birbirinden güzel plajları ve çeşitli doğa turlarına çıkabileceğiniz yerleri ile ünlüdür. Ayrıca Dalyan, Köyceğiz Gölü ve Ekincik Koyu gibi doğal güzellikleriyle ünlüdür.  
Dalyan, tarihi yerler açısından da zengindir ve Kaunos Antik Kenti, İztuzu Plajı ve Sultaniye Tüfekçi Kaplıcası gibi önemli tarihi yerleri ziyaret etme imkanı sunar. 

Hem yerel hem de dünya mutfağı sunan Dalyan'da yemek seçenekleri de oldukça geniştir. 

Dalyan, birbirinden güzel plajları, tarihi yerleri, doğa harikaları ve yöresel mutfağı ile gezginler için ideal bir tatil yeridir.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.