0533 197 48 83
Marmaris Otellerine Alternatif Villa Tatili Seçenekleri
Villa kiralama sektöründe Kalkan'ın öncülüğü, karşı sektörde Marmaris otelleri olarak kendisini gösteriyor. Yaz dönemlerini oldukça hareketli geçiren bölgede Marmaris otellerine alternatif olarak artık villalar da boy gösteriyor.
/ Blog — Marmaris Otellerine Alternatif Villa Tatili Seçenekleri

Otelcilik sektörünün birçok örneğini görebileceğimiz Marmaris otelleri , bugünlerde villa sektörünün de popüler olması ile yerini korumaya çalışıyor. Merkezi konumda bulunan birçok seçeceğe sahip Marmaris otellerinin karşısında artık otel standartlarını bünyesinde barındırmakla kalmayıp, dahasını da misafirlerine sunabilen villaları görüyoruz.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.