Kış Tatilinizi Yapmak İçin Rotanızı Akdenize Çevirin
Tatil denildiğinde akıllara güneş, deniz ve kumsal gelse de kışın yapılan tatillerin ayrı bir tadı var. Kış aylarında yapılacak tatillerde ise değişik alternatifler mevcut. Kış tatilinde en çok tercih edilen yöntemlerden biri ise villada tatil imkânı. 
/ Blog — Kış Tatilinizi Yapmak İçin Rotanızı Akdenize Çevirin

Fethiye, Kalkan, Kaş, Sarıbelen, Üzümlü ve Patara da geniş bir portföye sahip olan firmamız misafirlerimize jakuzili,balayı,geniş ailedeyiz manzaralı ve çocuk havuzlu villalarda tatil olanağı sağlıyor. Ailelerden arkadaş gruplarına kadar her kesime hitap eden villalar kaliteyi ve konforu sizlere sunuyor.

Isıtmalı Havuzlarda Tatil Keyfi
Villabuki olarak acebtamız, kış aylarında yapılacak tatiller için özel olarak tasarlanmış lüks villalarda konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Sunulan hizmetler ise şunları kapsıyor;

Kışın en soğuk günlerinde bile kullanılabilecek ısıtma havuzlu villalar
Havuz yanında yatak odalarında özel jakuziler
Son derece lüks mobilyalar ve son teknoloji ev aletleri
Kapalı otopark imkânı
 

Sunulan bu ayrıcalıklar ile kış aylarında, muhteşem bir tatilin keyfini kapalı havuzlu villalar ile yaşayabilirsiniz.

Firma, bu lüks villalarda, kış manzaraları için panoramik olarak kapatılmış balkon ve terasları da kullanımınıza sunuyor. Yine bu açık alanlarda barbekü keyfi için özel olarak hazırlanmış bölümlerde mevcut. Bu lüks villalarda, sıcaklığını ayarlama imkânınız bulunan ısıtmalı havuzda yüzdükten sonra, barbekünün tadını çıkarabilirsiniz.

Türkiye'nin cennet köşeleri olan Kalkan, Kaş, Patara, Üzümlü, Sarıbelen ve Fethiye'de konuklarını ağırlayan firmamız, yaz ayında yapılacak bir tatile oranla çok daha uygun maliyetlerle bu hizmeti sunmaya devam ediyor. Ayrıca kişi başı ödemeden çok daha uygun avantajlar sunan günlük kiralama sistemi ile çok ekonomik bir tatil geçirebilirsiniz.

Villabuki, sağladığı imkânlar ile ısıtmalı ve kapalı havuzu olan villalarda, kış tatilinizi evinizdeki rahatlığın bile daha ötesinde geçirebilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.