Kış Aylarında Evlenecek Çiftlere Balayı Önerileri
Yeni bir hayata merhaba diyecek olan çiftler kış ayını tercih ettiklerinde muhteşem balayı alternatiflerini de göz önünde bulundurmaktadırlar. Yaz ayı haricinde kış ayarlında da özel villalar çiftlerin isteklerini karşılayabilir düzeydedir. 
/ Blog — Kış Aylarında Evlenecek Çiftlere Balayı Önerileri

Düğün yorgunluğunuzu kış tatili ile atmak isteyen yeni evliler Kaş bölgesinde tercih edecekleri özel mekânlarda muhteşem şekilde geçirebilecekler. Kalkan gibi turistik yerlerde de kış ayında balayı geçirilebilir. Bunun için önceden rezervasyon yaptırmak en mantıklı atak olacaktır. Yeni evli çiftlerin kış ayında sıcacık bir ortamda balayı geçirmeleri için tüm düzen bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir.

Kış Ayında Balayı Güzelliğini Yakalayın
Antalya şehri yaz ayarlında milyonlarca turistin rağbet gösterdiği bir alandır. Fakat kış ayında da ılık bir mevsimde balayı çiftlerinin arzu ettiği en önemli tatil bölgesidir. Kiralık balayı villaları ile muhteşem bir hafta geçirebilirsiniz. Aradığınız her kriteri bu villalarda bularak eşinizle süper bir tatil planlayabilirsiniz. Fethiye kiralık balayı villaları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kış Balayı İçin Villaları Tercih Edin
Fethiye ve diğer tüm tatil yörelerini kış ayında da değerlendirebilirsiniz. Kış aylarında evlenecek çiftler artık hiç arayış yapmadan villa kiralayabilirler. Yaz aylarında evli çiftler tarafından çok tercih edilen bu evler kış aylarında da yağmur ve karın altında daha romantik olabilmektedir. Sevginizi anlatabileceğiniz en özel villalar burada tüm balayı çiftlerini bekliyor olacak. Kapalı ve havuzlu villalarla sadece kendinizi yaşayın. Bu villalarda rahatlığı bulabilirsiniz. Kış ayında soğuk havayı hissetmeyeceğiniz bu mekânda eşinizle çok güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

Kapalı Havuzlu Villalarda Mutlu Çiftler
Kapalı ısıtmalı havuzlarda denizi aramadan çok güzel tatil geçirebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kredi kartına taksit fırsatlarıyla ödeme kolaylığı yaşanmaktadır. Balayınızı en güzel şekilde geçireceğiniz kapalı havuzlu villalar için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Evlenen çiftler kış ayında kapalı ve ısıtmalı havuzlarda özel tatil fırsatı yakalama şansı elde edeceklerdir.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.