Kiralık İslami Villacınız Villabuki
Villacınız villabukitam korunaklı villa konseptiyle muhafazakar ailelerin huzurlu bir şekilde tatil yapmasını amaçlıyor. Muhafazakar villa diğer adıyla ( İslami Villa ), bahçesi ve havuz alanı dışarıdan görülemeyecek şekilde muhafaza edilmiş  ve konuklarına gözlerden uzak bir tatil vadeden villa tipidir. Yaşam tarzı fark etmeksizin tüm konuklar tercihlerini muhafazakar nitelikli villalardan yana yapabilir.
/ Blog — Kiralık İslami Villacınız Villabuki

Villacınız villabuki

Kiralık islami villa nedir ? sorusuna cevap olarak; Mahremiyetine önem veren herkes için diyebiliriz. Dışarıdan görünmeden rahat bir şekilde havuza girmek isteyen, muhafazakar otellerdeki erkek-kadın ayrımından sıkılan ve ailesiyle birlikte olmak isteyen, balayında rahatsız edilmeden özel vakit geçirmek isteyen tüm tatilciler kiralayabilir. 

Bu konsept bizce kişiye göre tercih edilebilir bir seçenek..Villacınız Villabuki olarak tam korunaklı konsepte uygun olan bu villaları kiralayabilir eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Kiralık Villacınız

Villacınız villabuki, İslamimuhafazakar villalar en çok Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında tercih ediliyor. Yazın korunaklı havuzda ailesi ile tatil yapmak isteyen misafirlerimiz ve düğün mevsiminden dolayı balayı çiftlerimiz ile muhafazakar villaların doluluk oranı yaz aylarında maksimum seviyeye ulaşıyor.

Detayları ile göz dolduran muhafazakar villalar için rezervasyonlar başladı bile. Tüm villalar kiralanmadan, kiralık villacınız olarak size uygun seçenekleri paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

S.S.S

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.
Talep formunuzu doldurmanızın hemen ardından tarafınıza iletilen mail ile aşamaları takip etmelisiniz. Talebinize istinaden yapılan her işlem VillaBuki tarafından e-mail olarak bildirilmektedir.Sonrasında Tercih ettiğiniz Villanın adınıza Rezerve edilmesi için size tanınan opsiyon süresi içerisinde  Belirtilen ön ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. Ödemeniz sonrasında tarafınıza rezervasyon onay belgeniz gönderilerek işleminiz tamamlanmaktadır.