Kiralık Villada Tatil Bir Başka Güzel
Günümüzün en popüler tatil anlayışlarından bir tanesi olan villa tatili, otellerden daha fazla talep görmektedir. Özellikle yoğun şehir nüfusundan ve koşturmacasından sıkılan insanlar, tatillerinde bari biraz rahat nefes almak istiyorlar. Buna nazaran otellerin yoğunluğu, uyguladıkları program ve yemekleri insanlara artık çokta cazip gelmiyor. Kiralık villa günümüzde hızla yaygınlaşırken ekonomik fiyatları ile de fazlaca dikkat çekiyor.
/ Blog — Kiralık Villada Tatil Bir Başka Güzel

Herkese uygun koşulları ile birlikte villalar, ekonomik olarak da ön plana çıkıyor. Günlük kiralık villa gibi seçenekler ile illa ki bir hafta boyunca villada kalmanızı gerektirmeyen kısa süreli işleriniz içinde kullanabileceğiniz villa seçeneklerimiz bulunur. İş seyahati, kısa süreli tatillerde yapabilmenizin önünü açtığımız bu girişimler ile birlikte arzuladığınız tatile kısa sürede kavuşabilirsiniz. Villaların avantajları elbette bunlarla sınırlı değildir. Dilerseniz sizlere özel olarak birkaç avantajından şu şekilde bahsedebiliriz.

•Villaların otellere göre en büyük avantajları özgürlüğü sonuna kadar yaşayabilmeniz ve kalabalık bir insan grubu ile aynı çatı altında kalmamanız olarak gösterilebilir.

•Kendinize ait olan ve sadece sizin tarafınızdan kullanılan özel havuzlar ile birlikte balayı villaları dâhil son derece rahat edeceksiniz.

•Yatış ve kalkış saatleri olmadan, etrafınızda sadece tatil için planladığınız kişileri gördüğünüz bir ortamda tatil yapmak tüm yılın yorgunluğunu atmanıza neden olacaktır.

•Temizlik ve hijyen açısından da son derece rahat edeceğiniz bir tatil yaşayacaksınız. Havuzlar her gün sabahtan temizlenmektedir.

•Villada normal bir ev ortamında hayal ettiğinizden daha fazlasını bulacaksınız. Muhafazakâr villa ile birlikte gözlerden de uzak bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Villa tatilinin avantajları elbette bunlarla sınırlı değildir. Firmamız sadece evinizde bulacağınız bir konfor sunarken aynı zamanda farklı seçeneklerle hazırladığı villalar ile de size aradığınız tatil olanağını sunuyor. Yeni evlenen çiftlerin dahi düşünüldüğü balayı villası ile de sessizlik, huzur ve manzarayı bir arada sunuyoruz. Tüm yıl boyunca hayalini kurduğunuz tatile kavuşmanın verdiği mutluluk ile birlikte kendinizden geçeceksiniz. Daha fazla beklemeden aradığınız tatile ulaşmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.