Kiralık Villacınız Villabuki
Kiralık villacınız Villabukigeniş villa portföyunu siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor. Şehrin kalabalığı ve yorucu ortamından uzaklaşarak huzur dolu bir tatil yapmak isterseniz, sizin için doğru adres olan web sitemizi takip edebilirsiniz.
/ Blog — Kiralık Villacınız Villabuki

Size özel birçok seçenek ile hizmet veren kiralıkvillacınızVillabukiile beraber Muğla ve Antalya’nın birbirinden güzel ilçelerinde villa tatilinize uygun fırsatları seçerek bugünden erken rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Villacınız olduğumuzu kabul ederek bizler Villabuki ekibi olarak, tatilinize uygunvilla kiralamaişlemlerinizde yanınızdayız. Ekonomik kiralık villalar ve lüks tatil imkanları sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, sizlere sadece tatilin keyfini çıkarmak kalıyor.

Kiralık Villacınız

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.