0533 197 48 83
Kiralık Villacınız Villabuki
Kiralık villacınız Villabuki  geniş villa portföyunu siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor. Şehrin kalabalığı ve yorucu ortamından uzaklaşarak huzur dolu bir tatil yapmak isterseniz, sizin için doğru adres olan web sitemizi takip edebilirsiniz.
/ Blog — Kiralık Villacınız Villabuki

Size özel birçok seçenek ile hizmet veren kiralık villacınız  Villabuki  ile beraber Muğla ve Antalya’nın birbirinden güzel ilçelerinde villa tatilinize uygun fırsatları seçerek bugünden erken rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Villacınız olduğumuzu kabul ederek bizler Villabuki ekibi olarak, tatilinize uygun  villa kiralama  işlemlerinizde yanınızdayız. Ekonomik kiralık villalar ve lüks tatil imkanları sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, sizlere sadece tatilin keyfini çıkarmak kalıyor.

Kiralık Villacınız

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.