0216 599 05 90
0535 627 24 67
Kiralık Villa Fiyatları
Villabuki ile bütçenize göre bir tatil yakalayabilirsiniz. Haftalık villa kiralama avantajı sayesinde oluşturduğumuz fırsat villasepetimiz sayesinde daha düşük bütçe ile keyifli bir villa tatili yapabilirsiniz. 
/ Blog — Kiralık Villa Fiyatları

Sizin için hazırladığımız, içerisinde fırsatlara sahip seçenekleri barındıran Villasepetimizden tercih edeceğiniz villa türü ile kriterlerinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca fırsat villasepetimizi incelediğinizde göreceğiniz geniş aile ve kalabalık gruplara uygun seçeneklerimiz ile iki ayrı villa kiralamak yerine çok odalı villa tercih ederek ekonomik bir tatil fırsatı da yakalayabilirsiniz. En seçkin villa alternatifleri ile Villabuki karşınıza birbirinden farklı villa seçenekleri çıkarıyor. Planınızı yaparken size sunulan fırsatları yakalayarak tatilinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. İnanıyoruz ki Villasepetimizdeki villa türlerinden en az bir tanesi sizin için ideal fırsatlara sahip olacaktır.

Kiralık Villasepeti

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.