Kiralık Villa Çeşitleri Nelerdir ?
Kiralık villacınız olarak Villabukigüvencesiyle sizlere birçok farklı seçenek sunuyoruz. Villacınız Villabuki sitemiz içerisinde yer alan kategorilerimize bakacak olursak;
/ Blog — Kiralık Villa Çeşitleri Nelerdir ?

Kiralık villacınız 

Balayı Villaları
Muhafazakar Villalar
Lüks Villalar
Kapalı Havuzlu Villalar
Deniz Manzaralı Villalar
Evcil Hayvan Kabul Edilen Villalar
Havuz Isıtmalı Villalar
Geniş Aile Grupları İçin Villalar
Çocuk Havuzlu Villalar
Ekonomik Villalar
Jakuzili Villalar

Kiralık VillacınızTüm villaları yılın istediğiniz zamanı kiralayabilirsiniz. Kiralık villacınız Villabukiolarak sizler için hazırladığımız ekonomik villalar kategorimizi incelediniz mi? Tüm kiralamalar haftalık ve kısa süreli  olabileceği gibi aylık veya daha uzun süreli de gerçekleştirilebilmektedir. Hizmet verdiğimiz bölgelerin başlıcaları arasında Fethiye ve Kalkan yer almaktadır. Popüler villalarımızın bir çoğu Kalkan bölgesindedir. Kalkan kiralık villaları deniz manzarası ile öne çıkmaktadır. Kalkandaki kiralık villalarda, villacınız Villabuki kalitesiyle hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yukarıdaki villa seçeneklerimiz ve çok daha fazlası için sayfamızıtakip edebilirsiniz.

S.S.S

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.
Talep formunuzu doldurmanızın hemen ardından tarafınıza iletilen mail ile aşamaları takip etmelisiniz. Talebinize istinaden yapılan her işlem VillaBuki tarafından e-mail olarak bildirilmektedir.Sonrasında Tercih ettiğiniz Villanın adınıza Rezerve edilmesi için size tanınan opsiyon süresi içerisinde  Belirtilen ön ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. Ödemeniz sonrasında tarafınıza rezervasyon onay belgeniz gönderilerek işleminiz tamamlanmaktadır.