Kiralık Villa Çeşitleri Nelerdir ?
Kiralık villacınız olarak Villabukigüvencesiyle sizlere birçok farklı seçenek sunuyoruz. Villacınız Villabuki sitemiz içerisinde yer alan kategorilerimize bakacak olursak;
/ Blog — Kiralık Villa Çeşitleri Nelerdir ?

Balayı Villaları
Muhafazakar Villalar
Lüks Villalar
Kapalı Havuzlu Villalar
Deniz Manzaralı Villalar
Evcil Hayvan Kabul Edilen Villalar
Havuz Isıtmalı Villalar
Geniş Aile Grupları İçin Villalar
Çocuk Havuzlu Villalar
Ekonomik Villalar
Jakuzili Villalar

Kiralık VillacınızTüm villaları yılın istediğiniz zamanı kiralayabilirsiniz. Kiralık villacınız Villabukiolarak sizler için hazırladığımız ekonomik villalar kategorimizi incelediniz mi? Tüm kiralamalar haftalık ve kısa süreli  olabileceği gibi aylık veya daha uzun süreli de gerçekleştirilebilmektedir. Hizmet verdiğimiz bölgelerin başlıcaları arasında Fethiye ve Kalkan yer almaktadır. Popüler villalarımızın bir çoğu Kalkan bölgesindedir. Kalkan kiralık villaları deniz manzarası ile öne çıkmaktadır. Kalkandaki kiralık villalarda, villacınız Villabuki kalitesiyle hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yukarıdaki villa seçeneklerimiz ve çok daha fazlası için https://www.villabuki.com/takip edebilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.