Kiralık Villa
Tüm yıl boyunca biriktirdiğiniz ve zorlu zamanlardan geçerken keşke gelse de güzel bir tatil yapsak dediğiniz anlar sizin için en önemli zamanlardır. Ege ve Akdeniz sahil kesimlerinde keyifli bir tatil geçirmek için çok beklemenize gerek yok. Yeni bir tatil konsepti yaşamaya hazırsanız sizleri günümüzün en popüler tatil araçlarından bir tanesi olan kiralık villa konsepti ile tanıştırmak isteriz. 
/ Blog — Kiralık Villa

Villada bir tatil geçirerek aradığınız harika zamanlara sahip olabilir, başkalarının canınızı sıkmasına engel olabilirsiniz.

Farklı ve bambaşka konseptleriyle sizlere özel hazırladığımız villalar hakkında biraz bilgi almak ister misiniz?

Balayı Villaları: Yeni evlene çiftler tarafından en çok arzu edilen şey, her şeyin mükemmel gittiği ve her ayrıntının düşünüldüğü güzel bir tatil geçirirken aynı zamanda baş başa kalabilmektir. Bu villalar tamda size göre bulunuyor.
Kapalı Havuzlu ve Isıtmalı Villalar: Kış aylarında da tatil yapabilmeniz için sizlere özel olarak hazırlanan ve ısıtmalı havuzlar eşliğinde kışın soğuğunu hissetmediğiniz bir villada tatil yapmak istemez misiniz?
Kiralık Ekonomik Villalar: Tatil fırsatları arasında beğeneceğiniz şeyler ekonomik olanlardır. Bir kiralık villada aradığınız ekonomik tatile de sahip olabilirsiniz.
Kiralık Lüks Villa: Tüm yıl çalıştım bari tatilimde her şey tam olsun diyorsanız eğer jakuzili, hamamlı, saunalı ve buhar odalı villalarımızı öneririz. Aradığınız tüm lüks yaşantıyı burada bulabilirsiniz.
Kiralık Muhafazakâr Villa:Gözlerden uzak etrafı ağaçlar ile veya brandalar ile korunan bir villada rahatça tatil yapmak istemez misiniz? O zaman neyi bekliyorsunuz?
Villa tatil seçenekleri ile oldukça popüler hale gelmiştir. Şehirlerin gürültüsünden ve yoğunluğundan sıkıldıysanız eğer bu tatil olanakları tamda size göredir. Üstelik erken rezervasyon yaparak ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Villada tatil keyfi daha önce yaşamadıysanız eğer bu şansa sahip olmalısınız. Sessizliğin hüküm sürdüğü, her şeyde kalitesini ve konforunu belli eden, rahat, estetik ve manzaralı villalarımızda sizler için her ayrıntıyı düşündük. Tatilinizde her şeyin yolunda gitmesi için villalarımızı tercih edebilirsiniz. Yukarıdakilerden ve daha fazla seçenekten haberdar olmak isterseniz hemen ilgili kategorimize göz atabilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.