Fethiye Otellerine Alternatif Villa Tatili Seçenekleri
Tatil denildiğinde akla gelen öncelikli iki soru var. Villada mı tatil yapsak otelde mi? Bütün bu süreç içerisinde önce bölgemizi belirler ve detaylara ineriz. Bölge söz konusu olduğunda diyebiliriz ki gözde tatil beldelerinin arasında yer alan Fethiye'de bunlardan bir tanesi. Alışılmış tatil anlayışına cevap veren Fethiye otelleriçok çeşitli seçeceğe sahip elbette. Fakat genelde olduğu gibi Fethiye Otellerinde de herşey zamanında yapılabiliyor.
/ Blog — Fethiye Otellerine Alternatif Villa Tatili Seçenekleri

Sektörde yer aldığımız günden bu yana misafirlerimize bölgede bulunanFethiye otelleri ile villaları arasında bir kıyaslama yapmaya zorlamamak bizim öncelikli tavrımız. Çünkü her iki seçeneğin kendince avantajları ve dezavantajları mevcut. Bir sonraki blog yazımızda sizlerle bu detayları da paylaşacağız. Fakat kaçınılmaz olarak belirtmek isteriz ki Fethiye otellerine bakarken bölgede bulunan eşsiz seçeneklere sahip villaları da incelemenizde yarar var.

Fethiye Kiralık Villa

S.S.S

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.
Talep formunuzu doldurmanızın hemen ardından tarafınıza iletilen mail ile aşamaları takip etmelisiniz. Talebinize istinaden yapılan her işlem VillaBuki tarafından e-mail olarak bildirilmektedir.Sonrasında Tercih ettiğiniz Villanın adınıza Rezerve edilmesi için size tanınan opsiyon süresi içerisinde  Belirtilen ön ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. Ödemeniz sonrasında tarafınıza rezervasyon onay belgeniz gönderilerek işleminiz tamamlanmaktadır.