Kiralık İslami Villalar
Villacınızvillabuki tam korunaklı villa konseptiyle muhafazakar ailelerin huzurlu bir şekilde tatil yapmasını amaçlıyor. Muhafazakar villa diğer adıyla ( İslami Villa ), bahçesi ve havuz alanı dışarıdan görülemeyecek şekilde muhafaza edilmiş  ve konuklarına gözlerden uzak bir tatil vadeden villa tipidir. Yaşam tarzı fark etmeksizin tüm konuklar tercihlerini muhafazakar nitelikli villalardan yana yapabilir.
/ Blog — Kiralık İslami Villalar

Kiralık islami villanedir ? sorusuna cevap olarak; Mahremiyetine önem veren herkes için diyebiliriz. Dışarıdan görünmeden rahat bir şekilde havuza girmek isteyen, muhafazakar otellerdeki erkek-kadın ayrımından sıkılan ve ailesiyle birlikte olmak isteyen, balayında rahatsız edilmeden özel vakit geçirmek isteyen tüm tatilciler kiralayabilir. Bu konsept bizce kişiye göre tercih edilebilir bir seçenek..Villacınız Villabuki olarak tam korunaklı konsepte uygun olan bu villaları kiralayabilir eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Kiralık İslami Villa

İslami muhafazakar villalar en çok Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında tercih ediliyor. Yazın korunaklı havuzda ailesi ile tatil yapmak isteyen misafirlerimiz ve düğün mevsiminden dolayı balayı çiftlerimiz ile muhafazakar villaların doluluk oranı yaz aylarında maksimum seviyeye ulaşıyor. Detayları ile göz dolduran muhafazakar villalar için rezervasyonlar başladı bile. Tüm villalar kiralanmadan, kiralık villacınız olarak size uygun seçenekleri paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.