0533 197 48 83
Kiralık Deniz Manzaralı Villalar
Her ne kadar otel, pansiyon gibi tatil seçenekleri olsada, tatil zamanlarında artık akla gelen son yılların popüler tatil seçeneklerinden biri de kiralık villalardır. Ortak alanlarda değerlendirilen tatil dönemlerinin aksine özel bahçe havuz alanı ile villalar tatil anlayışınızı daha da kişiye özel hale getiriyor. İşte bu tür zamanlarda genel olarak kiralık villalar ön plana çıkıyor. Villalarımızın hepsi misafirlerimizin kişisel talep ve beklentileri dikkate alınarak dizayn edilmiştir.
/ Blog — Kiralık Deniz Manzaralı Villalar
Kiralık Deniz Manzaralı Villa

Villaların hepsi bulunduğu lokasyona göre çeşitlenebiliyor. Kiralık villalar arasında genel olarak daha çok tercih edilen  deniz manzaralı kiralık villalardır. Deniz manzaralı villa deyince aklımıza gelen ilk şey yaz ayları oluyor. Villabuki ile 4 mevsim villa kiralamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kış ayları içinde ısıtmalı havuzlu villalarımız mevcuttur. Kiralık villalarımızın hepsi özel havuzludur. Hepsinde  sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detaylar bulabilirsiniz.. 

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.