Kiralık Deniz Manzaralı Villalar
Her ne kadar otel, pansiyon gibi tatil seçenekleri olsada, tatil zamanlarında artık akla gelen son yılların popüler tatil seçeneklerinden biri de kiralık villalardır. Ortak alanlarda değerlendirilen tatil dönemlerinin aksine özel bahçe havuz alanı ile villalar tatil anlayışınızı daha da kişiye özel hale getiriyor. İşte bu tür zamanlarda genel olarak kiralık villalar ön plana çıkıyor. Villalarımızın hepsi misafirlerimizin kişisel talep ve beklentileri dikkate alınarak dizayn edilmiştir.
/ Blog — Kiralık Deniz Manzaralı Villalar
Kiralık Deniz Manzaralı Villa

Villaların hepsibulunduğu lokasyona göre çeşitlenebiliyor. Kiralık villalar arasında genel olarak daha çok tercih edilen  deniz manzaralı kiralık villalardır. Deniz manzaralı villa deyince aklımıza gelen ilk şey yaz ayları oluyor. Villabuki ile 4 mevsim villa kiralamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kış ayları içinde ısıtmalı havuzlu villalarımız mevcuttur. Kiralık villalarımızın hepsi özel havuzludur. Hepsinde  sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detaylar bulabilirsiniz.. 

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.