0533 197 48 83
Kelebekler Vadisi Nerededir Nasıl Gidilir?
Kelebekler Vadisi,  Muğla ilinin Fethiye ilçesinde  doğal bir turizm alanıdır. Vadide birçok kelebek türü yaşar, bu nedenle adı. 
/ Blog — Kelebekler Vadisi Nerededir Nasıl Gidilir?

Kelebekler Vadisine Nasıl Gidilir

Kelebekler Vadisi, Fethiye merkezine yaklaşık 30 km uzaklıktadır ve ulaşım çoğunlukla deniz yoluyla sağlanmaktadır. Vadiye Ölüdeniz'den tekne ile yaklaşık 20-30 dakikada ulaşılabilir. Vadiye karayolu ile de ulaşılabiliyor ancak yol oldukça dar ve virajlı olduğu için deniz yoluyla ulaşım daha uygun.

Vadide doğal güzellikler, yürüyüş parkurları ve tatil köyleri bulunmaktadır. Vadi, doğal bir koruma alanıdır ve doğal yaşamın korunması için sıkı kurallara sahiptir. Bu nedenle, ziyaretçilerin vadide kamp yapmaları yasaktır ve sadece günübirlik ziyaretler yapmalarına izin verilir. 

Kelebekler Vadisi, turkuaz rengi denizi ve etrafındaki yemyeşil doğası ile oldukça etkileyici bir doğal güzelliğe sahiptir. Vadi, aynı zamanda tarihi kalıntılara da ev sahipliği yapar.Antik Likya kenti Kalabantia vadinin girişindedir ve halka açıktır. 

Vadi koruma alanı  ilan edildi ve ziyaretçilerin bölgenin flora ve faunasına zarar vermemesi için katı kurallar var. Bu nedenle ziyaretçilerin vadinin korunmasına yönelik düzenlemelere uyması gerekmektedir. 

Kelebekler Vadisi, doğal güzellikleri ve farklı kelebek türlerini görme imkanı ile turistlerin ilgisini çeken popüler bir turizm merkezidir.

Kelebekler Vadisi

 

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.