0533 197 48 83
Kaş Muhafazakâr Villa Seçenekleri
Antalya'nın en popüler bölgelerinden biri olan Kaş aynı zamanda yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bir tatil yeridir. Sadece yaz aylarında değil, sonbahar ve kış aylarında da büyük kalabalıklar ile sizleri karşılayan bu güzel semt, görülmeye ve gezmeye değer yerlerle dolu. Deniz kokusunun içinize sindiği böylesine güzel bir bölgede, kalabalıktan uzakta olduğunuzda mahremiyetinizin önemsendiği konaklama birimleri bulacaksınız.Kalabalığın içinde kaybolmamak, tatilinizin keyfini doyasıya ancak gözden ırak kalabilmeniz için muhafazakar bir villa tatili var.
/ Blog — Kaş Muhafazakâr Villa Seçenekleri

Kaş muhafazakar villaları seçenekleri ile tatilinizi deniz manzarasına veya havuza kaptırmadan özel olarak tasarlanmış villalarda geçirebilir, kendinizi Kasi manzarasına kaptırabilir ve harika anılar biriktirebilirsiniz. Ayrıca kiralık villa hakkında geniş bilgiye sahip olacaksınız. Tüm bu ayrıcalıklar ile muhafazakar bir seçim ile harika bir tatil yaşayabilirsiniz.

Kaş'ta muhafazakar villa tatili

Kaş'ta kiralık muhafazakar villa bölgenin en güzel yerlerinde yer almaktadır:
Kaşı'dan önce meşhur olan Kalkan'da, oksijen dolu ve ormanları nedeniyle pırıl pırıl olan İslamlar köyünde, Sarıbelen ilçesinde Kaşa yakınlarında,
Aynı adı taşıyan antik kentin de bulunduğu Pataras,
Muhteşem okyanus ve Hidayet Koyu plajına hakim bir yarımada üzerinde.

Gökseki'de ormanın içinde nefes alabileceğiniz muhafazakar bir villa kiralayabilirsiniz. Kaş'ın muhafazakar villaları en nezih ve temiz alanlardan seçilmektedir. Villanın lokasyonunu seçerken en önemlisi tatilin gürültüden, kaostan ve kalabalıktan uzak olmasıdır. Ayrıca doğa ve deniz manzarasının ön planda tutulduğu İslami villalarda amaç hem mahremiyet hem de dinlenme olduğu için villaların avlusu veya bahçesi dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmaktadır.

Muhafazakar kiralık villanın avantajları ve özellikleri

Kaş'ta birçok muhafazakar yerleşim bölgesi ve kiralık villa bulunmaktadır. Her isteğin gözetildiği Müslüman kiralık villalarda ilk hedef elbette mahremiyettir.
Deniz manzaralı, kapalı ve açık havuzlu muhafazakar villalar kiralıktır. Kapalı-açık veya ısıtmalı havuzlu bu villalar oda sayısına göre de sınıflandırılmaktadır.

Muhafazakar kiralık villaların konumu ve merkeze uzaklığı;

Bir tepede mi yoksa bir vadide mi meydana geldikleri ayrıntılı olarak anlatılıyor. Ayrıca evlerdeki oda ve banyo sayısı evin iki, üç veya tek katlı olmasına göre belirlenir.

Tüm bu detayların yanı sıra evlerde standart donanım da bulunuyor: Her evde ikiden fazla yatak odası ve bir banyo bulunuyor. Banyolar ve odalar her misafir için temizlenir. Villada bulunan havuzlar, jakuziler veya varsa ısıtmalı havuzlara düzenli olarak hizmet verilmektedir. Özellikle muhafazakar villalarda, misafirin talebi ve bilgisi dışında villaya kimse giremez.

Kaş'ın en güzel lokasyonlarında yer alan ve sizlerin rahatı ve huzuru düşünülerek oluşturulmuş muhafazakar villa kiralama seçenekleri rezervasyonlu olarak hizmet vermektedir.

Villaya girmeden önce villanın fotoğraflarını, detaylı açıklamasını, oda sayısını ve müsait olup olmadığını göreceksiniz. Bu duvarlı veya müstakil villalar ile Türkiye'nin ve dünyanın beğenilen tatil beldesi Kaş'ta tatilinizi geçirebilir, muhteşem Kaş manzarasının tadını evinizin huzurunda çıkarabilirsiniz. Kalabalığa karışmadan.

muhafazakar villa kiralama

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.