0533 197 48 83
Kaş Kalkan’da Villa Kiralama Nedenleri
Minik bir sahil kasabası iken İngilizler arasındaki popülerliği ile kısa sürede ünlenen Kalkan ilçesi, villa kiralama sektörünün en işlek olduğu tatil yörelerinin başında gelmektedir. Stratejik konumu gereği tarihte pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, Heredot tarafından “Dünya’nın yıldızlara en yakın yeri” olarak nitelendirilmiş ve yerleşim yapan Rumlarca “Kalamaki” olarak tanınmış Kalkan, günümüzde Antalya’nın en gözde turizm merkezleri arasında yerini alarak her yıl yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. 
/ Blog — Kaş Kalkan’da Villa Kiralama Nedenleri

Tipik Akdeniz mimarisinin izlerini taşıyan Kalkan’da;
Deniz ve kumsalın tadını çıkarmak,
Gezilecek yerleri keşfetmek,
Çeşitli aktiviteleri deneyimlemek
İçin konaklama yapacağınız süre boyunca mahallenin yamaçlarına konumlanmış, manzaralı, havuzlu ve çok sayıda misafir ağırlayabilecek kiralık villa seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Kalkan’a Coğrafi Konumun Getirdiği Avantajlar


Antalya’nın Kaş ilçesi Akdeniz Bölgesi’nin en gözde turizm bölgeleri arasında yer alır. Ülkemiz gezginleri de tatillerini Kaş’ta geçirmek için her yıl yaz ayları ağırlıklı bölgeye akın ederler. Kaş’ın bu denli popüler olmasına karşın Kalkan Mahallesi coğrafi konumunun kendisine sunduğu avantajlarla yabancı turistlerce daha popülerdir. Çanak yerleşim şeklinde olan Kalkan Mahallesi’nin bu elverişli konumu kendisine eşsiz manzara kazandırmasının yanı sıra kiralık villa Kalkan sektörünün hareketlenmesine olanak tanımıştır. 
Tarihi güzellikleri,
Turkuaz rengi denizi,
Uzun sahilleri,
Temiz havası,
Misafirperver halkı
Tatil rotalarının yönünü Kalkan’a çevirmekte ve Kalkan’ın sunduğu tüm ayrıcalıkları yaşayabilmek için ekonomik villa seçeneklerine tatilcileri yönlendirmektedir.
Kalkan’da Yapılacakları Tamamlamak İçin Kiralık Villa Seçin
Deniz, kum, güneş, manzara ve temiz hava dışında Kalkan misafirlerine aktivite yönünden zengin seçenek sunmaktadır. 
Tekne Turları,
Ada Turları,
Tarihi Turlar,
Safari Turları,
At Biniciliği,
Su Altı Sporları,
Dalış
Kalkan’da klasik tatilin yanında yapılabilecek aktiviteler arasında yer alır. Kalkan’ı hakkını vererek gezmek ve güzel anılar biriktirmek isteyen ziyaretçiler hiçbir aktiviteden mahrum kalmamak için Kalkanda kiralık villa seçeneklerine yönelerek hesaplı bir tatilin tadını çıkarabilirler. Deniz, kum ve aktiviteden arta kalan zamanlarda deniz manzaralı villa portföyümden yapacakları seçimlerin kendilerine sunduğu ayrıcalıklarla tatillerinin her anını dolu dolu geçirebilirler.


Kalkan’da Balayı Düşünenlere Kiralık Villa Alternatifi


Bayalı dönemleri insan hayatının en özel zamanıdır. Hiçbir şekilde aksiliğin kabul edilmeyeceği bu dönemde rotalar Kalkan’a çevrildiğinde tercihler portföyümüzde yer alan Kalkan'da balayı villası seçeneklerini değerlendirebilirler.
Gözlerden uzak,
Kimsenin rahatsız edemeyeceği,
Havuzlu ve deniz manzaralı,
Lüks kiralık villa
Villa alternatiflerimizle otellerden bulunamayacak ayrıcalıkları balayı çiftlerine sunuyoruz. Muhafazakar kesimin balayı programlarında da aradıkları mahremiyeti sağlayacak olan villalarımız, balayı programlarının kusursuz yaşanmasına olanak tanımaktadır. Hayatınızda sadece bir kez yaşayacak olduğunuz balayı programlarının sorunsuz yaşanması ve bu özel tatilin her anının hatırlanacak anılarla dolmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlı balayı villaları seçeneklerimiz arasından bütçenize ve inanışınıza en uygun seçenekleri seçebilirsiniz.

 

Kalkan Kiralık Villa
SONRAKİ

Cennet Fethiye

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.