Kaş Kalkan’da Villa Kiralama Nedenleri
Minik bir sahil kasabası iken İngilizler arasındaki popülerliği ile kısa sürede ünlenen Kalkan ilçesi, villa kiralama sektörünün en işlek olduğu tatil yörelerinin başında gelmektedir. Stratejik konumu gereği tarihte pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, Heredot tarafından “Dünya’nın yıldızlara en yakın yeri” olarak nitelendirilmiş ve yerleşim yapan Rumlarca “Kalamaki” olarak tanınmış Kalkan, günümüzde Antalya’nın en gözde turizm merkezleri arasında yerini alarak her yıl yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. 
/ Blog — Kaş Kalkan’da Villa Kiralama Nedenleri

Tipik Akdeniz mimarisinin izlerini taşıyan Kalkan’da;
Deniz ve kumsalın tadını çıkarmak,
Gezilecek yerleri keşfetmek,
Çeşitli aktiviteleri deneyimlemek
İçin konaklama yapacağınız süre boyunca mahallenin yamaçlarına konumlanmış, manzaralı, havuzlu ve çok sayıda misafir ağırlayabilecek kiralık yazlık villa seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Kalkan’a Coğrafi Konumun Getirdiği Avantajlar


Antalya’nın Kaş ilçesi Akdeniz Bölgesi’nin en gözde turizm bölgeleri arasında yer alır. Ülkemiz gezginleri de tatillerini Kaş’ta geçirmek için her yıl yaz ayları ağırlıklı bölgeye akın ederler. Kaş’ın bu denli popüler olmasına karşın Kalkan Mahallesi coğrafi konumunun kendisine sunduğu avantajlarla yabancı turistlerce daha popülerdir. Çanak yerleşim şeklinde olan Kalkan Mahallesi’nin bu elverişli konumu kendisine eşsiz manzara kazandırmasının yanı sıra kiralık villa Kalkan sektörünün hareketlenmesine olanak tanımıştır. 
Tarihi güzellikleri,
Turkuaz rengi denizi,
Uzun sahilleri,
Temiz havası,
Misafirperver halkı
Tatil rotalarının yönünü Kalkan’a çevirmekte ve Kalkan’ın sunduğu tüm ayrıcalıkları yaşayabilmek için ekonomik villa seçeneklerine tatilcileri yönlendirmektedir.
Kalkan’da Yapılacakları Tamamlamak İçin Kiralık Villa Seçin
Deniz, kum, güneş, manzara ve temiz hava dışında Kalkan misafirlerine aktivite yönünden zengin seçenek sunmaktadır. 
Tekne Turları,
Ada Turları,
Tarihi Turlar,
Safari Turları,
At Biniciliği,
Su Altı Sporları,
Dalış
Kalkan’da klasik tatilin yanında yapılabilecek aktiviteler arasında yer alır. Kalkan’ı hakkını vererek gezmek ve güzel anılar biriktirmek isteyen ziyaretçiler hiçbir aktiviteden mahrum kalmamak için Kalkanda kiralık villa seçeneklerine yönelerek hesaplı bir tatilin tadını çıkarabilirler. Deniz, kum ve aktiviteden arta kalan zamanlarda manzaralı villa portföyümden yapacakları seçimlerin kendilerine sunduğu ayrıcalıklarla tatillerinin her anını dolu dolu geçirebilirler.
Kalkan’da BalayıDüşünenlereKiralık Villa Alternatifi
Bayalı dönemleri insan hayatının en özel zamanıdır. Hiçbir şekilde aksiliğin kabul edilmeyeceği bu dönemde rotalar Kalkan’a çevrildiğinde tercihler portföyümüzde yer alan Kalkan'da balayı villası seçeneklerini değerlendirebilirler.
Gözlerden uzak,
Kimsenin rahatsız edemeyeceği,
Havuzlu ve deniz manzaralı,
Lüks kiralık villa
Villa alternatiflerimizle otellerden bulunamayacak ayrıcalıkları balayı çiftlerine sunuyoruz. Muhafazakar kesimin balayı programlarında da aradıkları mahremiyeti sağlayacak olanvillalarımız,balayı programlarının kusursuz yaşanmasına olanak tanımaktadır. Hayatınızda sadece bir kez yaşayacak olduğunuz balayı programlarının sorunsuz yaşanması ve bu özel tatilin her anının hatırlanacak anılarla dolmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlı balayı villaları seçeneklerimiz arasından bütçenize ve inanışınıza en uygun seçenekleri seçebilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.