Kaş'ta Kiralık Lüks Villalar
Antalya şehir merkezinin batısında yer alan Kaş, tarih öncesi dönemlerden günümüze doğal güzellikleri ve bulunduğu konum nedeniyle rağbet gören bir yerdir. Gerek iklimi gerekse de tarihi dokusu ile Türkiye’de mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden birisi olan bu ilçe, her yıl yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlamaktadır. 
/ Blog — Kaş'ta Kiralık Lüks Villalar

Kendine has güzellikleri ile dikkat çeken bu Kaş’a ulaşım ise oldukça kolaydır. Ancak bu ilçeyi tatilciler için cazip kılan tek nokta doğal güzellikleri ve ulaşım imkânları değildir. Kaş, aynı zamanda sunduğu konaklama alternatifleri ile de tercih edilebilir bir tatil beldesidir. Bu anlamda otel, pansiyon ya da apart seçeneklerinden birisi tercih edilebilir. Ancak tatilde de ev konforunu arayanlarsanız sizin için en ideal seçenek Kaş kiralık lüks villa seçenekleridir.

Kaş, merkezi konumu itibari ile plajlara ve kanyona oldukça yakın mesafededir. Eğer tatilinizi Antalya’nın bu cennet köşesinde geçirmek isterseniz her yeri gezip keşfedebilir, plajdan döndüğünüzde lüks villanızda dinlenebilir ya da havuz keyfi yapabilirsiniz.

Kaş’ın Eşsiz Doğası İçinde Kiralık Lüks Villalar
Hareketli şehir yaşamı ve iş hayatının temposundan birkaç gün dahi olsa uzaklaşmak isteyenlerin tatil için tercih ettikleri ilk adreslerden birisi Kaş’tır. Şehrin gürültüsünden uzak, masmavi denizi ve yemyeşil doğası ile dikkatleri üzerine çeken bu ilçede tatilcilerin tercih edebilecekleri pek çok kiralık lüks villa bulunmaktadır. Farklı kapasitelerde sunulan bu villalar, özellikle de gözlerden uzak ve rahat bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihidir.

Kaş’ta yer alan lüks kiralık villalar,muhafazakar villalar,jakuzili villalar,geniş aile ve grup villalar, balayı villaları,konforu ve ekonomik olma özelliğini bir arada barındırmaktadır. Çünkü bir otelde ailecek konaklama için ödenmesi gereken ücretlere, kiralık lüks villa tercih etmek mümkündür. Bu sayede aileler, balayı çiftleri ya da arkadaş grupları, kiraladıkları villalarında konforlu ve özgür bir tatil geçirme imkânı bulmaktadır.

Bunların yanı sıra konaklayanların tamamına yetecek sayıda yatak odası, tuvalet ve banyoyu bünyesinde barındıran bu villaların pek çoğunda jakuzi ve havuz gibi unsurlar da bulunmaktadır. Modern mobilyalar ile döşenmiş büyük salonları, ihtiyaç duyulabilecek her türlü araç-gerecin bulunduğu mutfakları ve düzenli olarak bakımı yapılan bahçeleri ile hayran bırakan Kaş kiralık villaları; aynı zamanda orman manzaralı, denize sıfır ve deniz manzaralı seçenekler ile sunulmaktadır. Eğer siz de tatiliniz sırasında her sabah Kaş’ın muhteşem doğasına uyanmayı istiyorsanız lüks villa kiralayabilir; sakin ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.