Kalkan Otellerine Alternatif Villa Tatili Seçenekleri
Kalkan coğrafyası gereği tamamen yamaç üzerine kurulmuş bir bölge. Bu durum merkezde bulunan villalar ve Kalkan otelleriiçin deniz manzarası eşliğinde hizmet sunmak adına avantaj sağlıyor. 
/ Blog — Kalkan Otellerine Alternatif Villa Tatili Seçenekleri

Merkezde bulunan Kalkan otelleri daha yukarı kesimde konumlandırılmış villalara oranla merkezi olması nedeni ile tercih edilebilir durumda olsa da, yamaçta bulunan villaların göz alıcı deniz manzarasının yanı sıra merkeze maksimum 5 dakikalık bir ulaşım mesafesi ile önde olduğu gerçeğini elden bırakmıyor.

Kalkan otellerinin bölgede en büyük rakibi villalar olarak görülüyor. Keza yerleşimin neredeyse %80 lik kısmı villalardan oluşuyor. Bu da Kalkan'ın villa viralama alanında diğer bölgelerden önde olmasını sağlıyor. Sonuç itibari ile Kalkan otellerimaalesef günümüzde villalara oranla popülaritesini yitirmiş durumda.

Kalkan Kiralık Villa

S.S.S

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.
Talep formunuzu doldurmanızın hemen ardından tarafınıza iletilen mail ile aşamaları takip etmelisiniz. Talebinize istinaden yapılan her işlem VillaBuki tarafından e-mail olarak bildirilmektedir.Sonrasında Tercih ettiğiniz Villanın adınıza Rezerve edilmesi için size tanınan opsiyon süresi içerisinde  Belirtilen ön ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. Ödemeniz sonrasında tarafınıza rezervasyon onay belgeniz gönderilerek işleminiz tamamlanmaktadır.