0533 197 48 83
Kalkan Nerede? Kalkan'a Ulaşım
Kalkan İlçesi, Antalya'nın batısında yer almaktadır. Antalya ile Fethiye arasında yer alan yer, eskiden tüccarlar için iyi bir yerleşim yeriydi ve sayısız eşsiz güzelliğe ev sahipliği yapıyordu. Mavi Bayraklı Koylardan biri olan Kalkan Koyu, eski çağlardan beri doğal bir bölge olarak kalmış ve günümüzde popüler bir tatil destinasyonudur. 
/ Blog — Kalkan Nerede? Kalkan'a Ulaşım

Otobüs ile Kalkan'a ulaşım 

Kalkan'a direkt ulaşım Kaş ve Fethiye'den sağlanmaktadır. Kaş'a 20 dakika mesafede bulunan Kalkan bölgesi doğal olarak birçok turisti kendine çekiyor.Kaş'a 27 km, Fethiye'ye 80 km uzaklıktadır. Kalkan'a diğer bölgelerden  otobüslerle ulaşılabilir. 

Diğer İllerden Kalkan'a Ulaşım 

Diğer illere olan mesafeler dikkate alındığında İstanbul 840 km, İzmir 410 km'dir. Kalkan'a ulaşmak için Kumluca yolunu da kullanabilirsiniz. Kalkan'dan direkt otobüs bağlantısı bulamıyorsanız, Antalya merkeze veya Fethiye, Kaş gibi şehirlere aktarmalı otobüslere binebilirsiniz.

Kalkan Gezi Rehberi 

Kaputaş Plajı, Kalkan Halk Plajı, Patara Plajı gibi muhteşem doğal alanları görmek istiyorsanız Kalkan tam size göre. Kaş'a bağlı olan bu bölge geçmişte Likya uygarlığının yaşadığı bölgeydi. Antalya ile Fethiye arasında Kaş bölgesinde bir yerleşim yeridir. Kalkan'ın turistik bölgesinde doğanın güzelliklerini bulabilir ve doğa ile baş başa kalabilirsiniz. Kalkan Antik kentleri Kalkan'da görülecek yerler arasındadır. Patara antik kentleri ve çok sayıda mağara bulunmaktadır. Xanthos ve Letoon antik kentleri, UNESCO Dünya Mirası Alanlarıdır ve birçok kalıntı ve mezar taşı işareti içerir. 

Kalkan'da Ne Yenir? 

Kaş bölgesini ve özellikle doğal güzellikleri ve şehrin harabeleriyle büyüleyen Kalkan'ı gezmeyi planlıyorsanız deniz ürünlerini denemenizi tavsiye ederiz. Karides, ve et ürünleri oldukça saygındır. Bir diğer önerimiz ise mezelerini denemeniz olacaktır.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.