0533 197 48 83
Kaleköy
Antik bir kent cenneti olan Antalya, her yıl doğa severleri ağırlamakla kalmıyor, eski adı Simena olan, şimdi ise Kaleköy olarak anılan şirin turizm beldesi ile de onları kendine hayran bırakıyor. Antalya'yı Demre ilçesine bağlayan bu güzel şehrin en belirgin özelliği, kırsalda yer almasına rağmen karayolu bağlantısı olmayan tek alandır. Farklı ama Kaleköy'e özgü. 
/ Blog — Kaleköy

Antalya, kültür ve tarih açısından zengindir ve bu zenginlikleri destekleyecek doğa harikalarıyla donatılmıştır. Adeta bir nimet gibi gördüğünüz tüm manzaralar, yeryüzünde cennetin kapılarını aralıyor. İster tatilde olun ister bölgeyi ziyaret edin, Antalya size hiçbir şekilde memnun kalmayacağınızı vaat ediyor. Kaleköy ise sizi bambaşka bir pencereden kucaklıyor. Tarihi  köklü, kültürel mirası yeri doldurulamaz, denizi alabildiğine masmavi ve mistik atmosferi yaygın. Peki  bir tatilden  başka ne bekleyebilirsiniz? Kaleköy de oldukça geniş bir alanı kaplayan Kekova Çevre Koruma Alanı içerisinde kendine yer bulmuş  bir ören yeridir. Lahitler, kaleler, taş basamaklar ve iskele kalıntıları sizi karşılayan yörede antik çağın tüm izlerini ilk andan itibaren  beğeninize sunuyor. Kaleköy  sit alanı olmasına ve antik çağlardan kalma kalıntılara sahip olmasına rağmen yaz turizmi tutkunları için konaklama imkanı sunmaktadır. Türkiye'nin birçok köşesi ölmeden önce mutlaka görmeniz gereken cennetler listesinde yer alırken, Kaleköy başlı başına bir cennet; doğa cenneti, temiz hava cenneti, manzara cenneti, kültür cenneti, tarih cenneti... 

Antalya KaleköyKekova denilince akla ilk gelen Kaleköy'ün en dikkat çekici özelliklerinden biri irili ufaklı adaları ve denizden yükselen enginlikleri. Yeşilin her tonunun cömertçe sergilendiği Kaleköy dağlarının manzarasına baktığınızda, yeşil alglerin kontrastını ve  mavi boşlukta adaların tatmin edici görsel temsilini bizzat görebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramamak için tatil türünüze tatile gitmeden önce  karar verseniz iyi olur. Ancak rotanız Kaleköy ise  soru işareti olmadan yola çıkabilirsiniz. Dinlenebileceğiniz, ders çalışabileceğiniz, gezebileceğiniz ve her şeyi bir arada yapabileceğiniz nadide bir destinasyon olan Kaleköy'de sabahları kuş cıvıltıları, balıkçı tekneleri, inatla korna sesleri ile uyanırsınız. Kahveler bitmeden bardağı açın, huzur dışarıda bekliyor… 

Deniz kenarında güzel ve rengarenk Rum evlerinin olduğu bir bölgede tatil yaparsanız aç kalmazsınız. Etrafı denizle çevrili deniz ürünleri restoranları, sadece balıkla değil, tüm mezeler ve deniz canlılarıyla sofranızı zenginleştiriyor. Kaleköy'de lüks ve çok yıldızlı otelleri aramayın, güzel ve temiz pansiyonlar ve butik oteller tatiliniz boyunca sizi ağırlayacaktır. Manzarayı bırakıp uyumak bile istemiyorsunuz zaten. Doğallığına dikkat eden Kaleköy'de yöre halkının dantel, yazı, dokuma gibi çeşitli el yapımı eşyaları açtığı büfelerden Kaleköy hediyelik eşyaları alınabiliyor. Pişman olmayacağınız bir tatil için hazırlanmaya başlamaktan zarar gelmez, ne dersiniz?

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.