0533 197 48 83
İşte Balayınız İçin Derlediğimiz Villa Sepetimiz
Özellikle düğün telaşı ve koşturması ardından misafirlerimizin rahatça dinlenebileceği ve baş başa kalabileceği bir tatil oldukça iyi gelecektir. Güzel tatil anıları biriktirmek ve o anları ölümsüzleştiren fotoğraflarda yer almak isteyebilirsiniz. Baş başa kalmak ve dinlenme odaklı olan çiftler tercihlerini villa tatilinden yana kullanmaktadır. Keyif, eğlence ve huzur dolu bir balayı tatili geçirmek için balayı villa sepetimizi villabuki.com takip edebilirsiniz.
/ Blog — İşte Balayınız İçin Derlediğimiz Villa Sepetimiz

Balayınız için villa sepetimizde bir çok alternatif bulabilirsiniz. Villa sepetimizdeki tatil evlerimiz herkesin ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. İstenilene tam uygun bir villa bulabilmek için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Tatil sezonunda istenilen evleri bulmak zorlaşabilir. Bundan dolayı tarihiniz kesinleştiği zaman villa kiralama işlemi yapmanız doğru olacaktır. Villa sepetimizde kış aylarında  balayına gelecek olan çiftler için ısıtmalı havuzlu villalar mevcuttur. Korunaklı villalarımızda huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Kiralık Villasepeti

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.