İşte Balayınız İçin Derlediğimiz Villa Sepetimiz
Özellikle düğün telaşı ve koşturması ardından misafirlerimizin rahatça dinlenebileceği ve baş başa kalabileceği bir tatil oldukça iyi gelecektir. Güzel tatil anıları biriktirmek ve o anları ölümsüzleştiren fotoğraflarda yer almak isteyebilirsiniz. Baş başa kalmak ve dinlenme odaklı olan çiftler tercihlerini villa tatilinden yana kullanmaktadır. Keyif, eğlence ve huzur dolu bir balayı tatili geçirmek için balayı villasepetimizi villabuki.com takip edebilirsiniz.
/ Blog — İşte Balayınız İçin Derlediğimiz Villa Sepetimiz

Balayınız içinvillasepetimizde bir çok alternatif bulabilirsiniz.Villasepetimizdeki tatil evlerimiz herkesin ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. İstenilene tam uygun bir villa bulabilmek için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Tatil sezonunda istenilen evleri bulmak zorlaşabilir. Bundan dolayı tarihiniz kesinleştiği zaman villa kiralama işlemi yapmanız doğru olacaktır. Villasepetimizde kış aylarında  balayına gelecek olan çiftler için ısıtmalı havuzlu villalar mevcuttur. Korunaklı villalarımızda huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Kiralık Villasepeti

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.