0533 197 48 83
İslamlar Köyü Hakkında Bilinmesi Gerekenler
İslamlar Köyü, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan mahallesine yaklaşık altı kilometre mesafede bulunun bir köydür. İslamlar köyü doğası ve güzelliği ile birlikte tarihi bölgeleri ile de tatilcilerin uğrak yeri olmuştur. Üç yüz yıllık bir tarihe sahip olan İslamlar Köyü’nün isminin hikayesi şudur
/ Blog — İslamlar Köyü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Mahalleye yerleşen İslam Bey adında Arap asıllı bir çobanla mahallenin ilk olarak yerli halkı birlikte yaşamışlardır. Daha sonraları bir grup Arap’ın yerleşmesi ile köy nüfusu artmıştır. Mahallenin Akbel Mevkii’nde birçok Arap mezarlığı bulunması bunun kanıtıdır. Yoğun arap nufüsu mahallenin adının İslamlar olmasını sağlamıştır. Eski Yunanca ismi Bodamya’dır. İslamlar Köyü’nde Rumlarla Türkler uzun süre birlikte yaşamışlardır.

Tarihi İslamlar Köyünde Kiralık Villa

İslamlar Köyü yüksek bir konumda olup, yemyeşil ormanları sayesinde temiz havaya sahip bir köydür. Bu sebeple son dönemlerde tatilciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Şehir hayatından uzakta, ailenizle kiralık muhafazakar villada bir tatil yapmak istiyorsanız İslamlar Köyü’nde bulunan tatil evlerimizi tercih edebilirsiniz. İslamlar Köyü’nde yeni evlenen çiftlerimizin balayı tatillerini geçirebilecekleri villalarımız da bulunmaktadır.Kiralık villalarımızın tamamı çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir. Böylelikle ister muhafazakar ister çocuk havuzlu isterseniz de balayı villalarımızı tercih edebilirsiniz. Villalarımız havalimanı, şehir merkezi, deniz ve market gibi yerlere yakın olmasından dolayı günlük ihtiyaçlarınızı da kolayca karşılayabilirsiniz. İslamlar Köyü’nde bulunan villalarımızın erken rezervasyon fırsatları için kiralık villa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.