Her Mevsim Kiralık Villa Tatili
Tatil yapmak, bir süreliğine de olsa şehrin karmaşasından uzaklaştıran, dinlendiren ve aynı zamanda motivasyonu arttıranı bir etkinliktir. Tatil denince akla ilk gelen; deniz, kum ve güneş üçlüsüdür. Hemen herkes tatil yapmak için yaz aylarını bekler. İşte buradakiralık villacınız Villabukiekonomik, lüks, deniz manzaralı gibi birçok detaya sahip alternatifler ile konforlu bir tatil imkanı sunar.
/ Blog — Her Mevsim Kiralık Villa Tatili

Balayı çiftlerinin pek çoğu balayı tatillerini yaz aylarına denk getirmeye çalışır. Ancak tatil yalnızca yaz ayları ile sınırlı bir aktivite değildir. Ülkemizde kış aylarında da tatil yapılabilecek pek çok mekân ve konaklama alternatifi mevcuttur. Bu konaklama seçeneklerinin başında da villacınız Villabuki ile kiralık tatil villaları yer almaktadır.

Villacınız Villabuki tatilciler için pek çok alternatif sunmaktadır. Bu alternatifler arasında jakuzili villalar, deniz manzaralı villalar, muhafazakâr villalar ve havuzu ısıtmalı villalar yer almaktadır. Özellikle ısıtmalı havuzlu kiralık villalar, tatilcilere soğuk kış aylarında da havuz keyfi ve unutulmaz bir tatil yapma imkânı sunuyor.

Dört Mevsim Tatil İmkanı


Kalkan, dünyaca ünlü plajları ile yabancı turistlerin de ilgisini çeken ülkemizin en güzel tatil kasabalarından birisidir. Özellikle bozulmamış doğası, tertemiz havası ve masmavi denizi ile ilgi odağı olan bu tatil beldesinde muhteşem deniz manzarasına sahip pek çok kiralık villa yer almaktadır. Ancak bu villalar sadece yaz aylarında konaklamaya yönelik olarak tasarlanmamıştır. Çünkü pek çoğunda ısıtmalı havuz yer almaktadır. Kalkan bölgesinde bulunan villamız;

Kiralık Deniz Manzaralı Villa

Kalkan şehir merkezinde yer alan kiralık villalarımız muhteşem deniz manzarası ile misfirlerinin beğenisini kazanıyor.  Deniz manzarası muhafaza edilecek şekilde korunaklılığı sağlanan kiralık villalarımız, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok naktaya yakın lokasyonda yer alıyor.

 Dört mevsim tatil imkanı sunan villacınız Villabuki olarak bizi https://www.villabuki.com/  takip edebilir ve daha fazla villa seçeneği için iletişime geçebilirsiniz

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.