0533 197 48 83
Her Mevsim Kiralık Villa Tatili
Tatil yapmak, bir süreliğine de olsa şehrin karmaşasından uzaklaştıran, dinlendiren ve aynı zamanda motivasyonu arttıranı bir etkinliktir. Tatil denince akla ilk gelen; deniz, kum ve güneş üçlüsüdür. Hemen herkes tatil yapmak için yaz aylarını bekler. İşte burada kiralık villacınız Villabuki ekonomik, lüks, deniz manzaralı gibi birçok detaya sahip alternatifler ile konforlu bir tatil imkanı sunar.
/ Blog — Her Mevsim Kiralık Villa Tatili

Balayı çiftlerinin pek çoğu balayı tatillerini yaz aylarına denk getirmeye çalışır. Ancak tatil yalnızca yaz ayları ile sınırlı bir aktivite değildir. Ülkemizde kış aylarında da tatil yapılabilecek pek çok mekân ve konaklama alternatifi mevcuttur. Bu konaklama seçeneklerinin başında da villacınız Villabuki ile kiralık tatil villaları yer almaktadır.

Villacınız Villabuki tatilciler için pek çok alternatif sunmaktadır. Bu alternatifler arasında jakuzili villalar, deniz manzaralı villalar, muhafazakâr villalar ve havuzu ısıtmalı villalar yer almaktadır. Özellikle ısıtmalı havuzlu kiralık villalar, tatilcilere soğuk kış aylarında da havuz keyfi ve unutulmaz bir tatil yapma imkânı sunuyor.

Villacınız Villabuki

Kalkan, dünyaca ünlü plajları ile yabancı turistlerin de ilgisini çeken ülkemizin en güzel tatil kasabalarından birisidir. Özellikle bozulmamış doğası, tertemiz havası ve masmavi denizi ile ilgi odağı olan bu tatil beldesinde muhteşem deniz manzarasına sahip pek çok kiralık villa yer almaktadır. Ancak bu villalar sadece yaz aylarında konaklamaya yönelik olarak tasarlanmamıştır. Çünkü pek çoğunda ısıtmalı havuz yer almaktadır. Kalkan bölgesinde bulunan villamız;

Kiralık Villacınız Villabuki

Kalkan şehir merkezinde yer alan kiralık villalarımız muhteşem deniz manzarası ile misfirlerinin beğenisini kazanıyor.  Deniz manzarası muhafaza edilecek şekilde korunaklılığı sağlanan kiralık villalarımız, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok naktaya yakın lokasyonda yer alıyor.

 Dört mevsim tatil imkanı sunan villacınız Villabuki olarak bizi web sitemizden  takip edebilir ve daha fazla villa seçeneği için iletişime geçebilirsiniz

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.