Harika Bir Tatil Geçirmenin Yolları
Tatil, insanların biraz olsun kafa dinlemek istedikleri ve tüm yılın yorgunluğunu atmak için çaba gösterdikleri zaman dilimlerini bünyesinde barındırır. Bu zamanlarda insanlar her şeyin mükemmel olmasını ister ve ona göre hayaller kurar. 
/ Blog — Harika Bir Tatil Geçirmenin Yolları

Ayaklarını şezlonga uzatmış ve ailesiyle birlikte sessiz, sakin bir ortamda tatil geçirirken kendinizi hiç düşünmediğinizi söylemeyin. Peki, bu huzuru artık tıklım tıklım olan otellerde bulamayacağınızı da biliyorsunuz o zaman. O nedenle günümüzün popülaritesini giderek artırankiralık villa ile tatil yapmak artık herkesin hayalini süslemektedir.

Tatillerinin kusursuz geçmesini hayal eden insanlar, sezon açılmadan önce erken rezervasyon olanaklarından yararlanmak için büyük bir araştırmaya başlarlar. Ancak sizleri hiç yormadan karar vermenizi sağlayacağımız tatil seçeneklerinden bir tanesi olan kiralık villa tatili ile aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. Üst düzey hizmet veren firmamızın geniş kiralık villa yelpazesinden yararlanabilirsiniz. 

Tatili Mükemmelleştiren Her Şey Villadan Geçer

Bir tatilin mükemmel geçmesi için 2 tane unsur ön plana çıkıyor. Bunlar;

Sakinlik ve huzur 
Özgürce hareket edebilmek


Bu unsurların sağlandığı yer ise elbette ki kiralık villalardır. Çok farklı seçeneklerle müşterilerine hizmet veren ve onları bekleyen villalar, muhafazakâr villa gibi seçenekler ile de ön plana çıkıyor. Gözlerden ve seslerden uzakta huzurlu bir tatil geçirmek istemez misiniz? Özel havuzlu, jakuzili, saunalı ve buhar odalı villalarımız ile birlikte tatilinizden keyif alacağınızı biliyoruz. Özellikle insanlardan uzakta bir tatil geçirerek doğabilecek olumsuzluklara karşı en başta tedbirinizi alabilirsiniz. Sadece sizin seçtiğiniz kişilerle birlikte güzel bir tatil deneyimi yaşamak senede bir defa gelen bu günlerden keyif almanızı sağlayacaktır.

Yeni evlenen çiftlere özel olarak hazırlanmış olanbalayı villası da oldukça popüler hizmetlerimizden bir tanesidir. Düğünün yorgunluğunu atmak için insanlar tarafından seçilen bu villalar ile birlikte arzuladığınız türde bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. kiralık Balayı villalarıeşinizle güzel ve romantik dakikalar geçirebileceğiniz ve sesten, gürültüden uzakta bir tatil anlayışı içerisine giren çiftlere özel olarak sunulan hizmetlerimizin başında gelir.

S.S.S

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.
Talep formunuzu doldurmanızın hemen ardından tarafınıza iletilen mail ile aşamaları takip etmelisiniz. Talebinize istinaden yapılan her işlem VillaBuki tarafından e-mail olarak bildirilmektedir.Sonrasında Tercih ettiğiniz Villanın adınıza Rezerve edilmesi için size tanınan opsiyon süresi içerisinde  Belirtilen ön ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. Ödemeniz sonrasında tarafınıza rezervasyon onay belgeniz gönderilerek işleminiz tamamlanmaktadır.