Harika Bir Tatil Geçirmenin Yolları
Tatil, insanların biraz olsun kafa dinlemek istedikleri ve tüm yılın yorgunluğunu atmak için çaba gösterdikleri zaman dilimlerini bünyesinde barındırır. Bu zamanlarda insanlar her şeyin mükemmel olmasını ister ve ona göre hayaller kurar. 
/ Blog — Harika Bir Tatil Geçirmenin Yolları

Ayaklarını şezlonga uzatmış ve ailesiyle birlikte sessiz, sakin bir ortamda tatil geçirirken kendinizi hiç düşünmediğinizi söylemeyin. Peki, bu huzuru artık tıklım tıklım olan otellerde bulamayacağınızı da biliyorsunuz o zaman. O nedenle günümüzün popülaritesini giderek artıran kiralık villa ile tatil yapmak artık herkesin hayalini süslemektedir.

Tatillerinin kusursuz geçmesini hayal eden insanlar, sezon açılmadan önce erken rezervasyon olanaklarından yararlanmak için büyük bir araştırmaya başlarlar. Ancak sizleri hiç yormadan karar vermenizi sağlayacağımız tatil seçeneklerinden bir tanesi olan villa tatili ile aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. Sahibinden kiralık gibi pek çok konuda üst düzey hizmetleri veren firmamızın geniş villa yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

Tatili Mükemmelleştiren Her Şey Villadan Geçer

Bir tatilin mükemmel geçmesi için 2 tane unsur ön plana çıkıyor. Bunlar;

Sakinlik ve huzur yani insanlardan uzakta olmak
Özgürce hareket edebilmek
Bu unsurların sağlandığı yer ise elbette ki villalardır. Çok farklı seçeneklerle müşterilerine hizmet veren ve onları bekleyen villalar, muhafazakâr villa gibi seçenekler ile de ön plana çıkıyor. Gözlerden ve seslerden uzakta huzurlu bir tatil geçirmek istemez misiniz? Özel havuzlu, jakuzili, saunalı ve buhar odalı villalarımız ile birlikte tatilinizden keyif alacağınızı biliyoruz. Özellikle insanlardan uzakta bir tatil geçirerek doğabilecek olumsuzluklara karşı en başta tedbirinizi alabilirsiniz. Sadece sizin seçtiğiniz kişilerle birlikte güzel bir tatil deneyimi yaşamak senede bir defa gelen bu günlerden keyif almanızı sağlayacaktır.

Yeni evlenen çiftlere özel olarak hazırlanmış olan balayı villası da oldukça popüler hizmetlerimizden bir tanesidir. Düğünün yorgunluğunu atmak için insanlar tarafından seçilen bu villalar ile birlikte arzuladığınız türde bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Balayı villalarıeşinizle güzel ve romantik dakikalar geçirebileceğiniz ve sesten, gürültüden uzakta bir tatil anlayışı içerisine giren çiftlere özel olarak sunulan hizmetlerimizin başında gelir.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.