Fethiye de Nerede Kalınır?
Ölüdeniz aynı zamanda; dalış, yamaç paraşütü, trekking, yat turu gibi sporların da yapılabildiği harika bir tatil rotasıdır.  Eğer tatil rotanızı Ölüdeniz olarak belirdiyseniz ve kalacak yeriniz henüz net değilse, tam da size göre bir önerimiz var.
/ Blog — Fethiye de Nerede Kalınır?

Fethiye Kayaköy bölgesinde bulunan Villalarımız, taş,ahşap ve modern mimarinin bir arada yer aldığı Villa Konak Kaya,Kalkan Kördere bölgesinde yer alan Villa Gaye 1,Villa Gaye 2,Villa Gaye 3,Villa Gaye 4,Villa Gaye 5,Villa Gaye 6 ısıtmalı havuzlu ve deniz manzaralıdır. Havuz ve bahçe alanı tam korunaklıdır. 2 kişilik konaklama kapasitesi ile balayı çiftleri ve çekirdek aileler için uygundur ,6 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Fıstık korunaklı havuz ve bahçe alanına sahiptir.4 Kişiye kadar yapılacak konaklamalar için uygun kapasiteye sahip Villa Kaya Kınalı, geniş havuz ve bahçe alanı ile misafirlerinin beğenisini kazanan şık tasarıma sahip Villa Kuzey Kaya, Villa Casa Bella bölge konaklayabileceğiniz alternatif seçeneklerimizden. Tatil villalarımızın bir çoğu havuz ve bahçe alanları dışarıdan görülmediği için korunaklı konsepte uygundur. Doğa içerisinde 6 yatak odalı villamız 12 kişiye kadar yapılacak konaklamalar için uygun kapasiteye sahiptir.Daha fazla seçenek için https://www.villabuki.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SONRAKİ

Kaş’ta Yapabilecekleriniz

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.