0216 599 05 90
0535 627 24 67
Fethiye de Nerede Kalınır?
Ölüdeniz aynı zamanda; dalış, yamaç paraşütü, trekking, yat turu gibi sporların da yapılabildiği harika bir tatil rotasıdır.  Eğer tatil rotanızı Ölüdeniz olarak belirdiyseniz ve kalacak yeriniz henüz net değilse, tam da size göre bir önerimiz var. 
/ Blog — Fethiye de Nerede Kalınır?

Fethiye Kayaköy bölgesinde bulunan Villalarımız, taş,ahşap ve modern mimarinin bir arada yer aldığı Villa Konak Kaya,Kalkan Kördere bölgesinde yer alan Villa Gaye 1,Villa Gaye 2,Villa Gaye 3,Villa Gaye 4,Villa Gaye 5,Villa Gaye 6 ısıtmalı havuzlu ve deniz manzaralıdır. Havuz ve bahçe alanı tam korunaklıdır. 2 kişilik konaklama kapasitesi ile balayı çiftleri ve çekirdek aileler için uygundur  ,6 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Fıstık korunaklı havuz ve bahçe alanına sahiptir.4 Kişiye kadar yapılacak konaklamalar için uygun kapasiteye sahip Villa Kaya Kınalı, geniş havuz ve bahçe alanı ile misafirlerinin beğenisini kazanan şık tasarıma sahip Villa Kuzey Kaya, Villa Casa Bella bölge konaklayabileceğiniz alternatif seçeneklerimizden. Tatil villalarımızın bir çoğu havuz ve bahçe alanları dışarıdan görülmediği için korunaklı konsepte uygundur. Doğa içerisinde 6 yatak odalı villamız 12 kişiye kadar yapılacak konaklamalar için uygun kapasiteye sahiptir.Daha fazla seçenek için https://www.villabuki.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.