Deniz, Gökyüzü ve Doğanın Birleştiği Tatil Bölgeleri
Türkiye, iklimi ve coğrafi konumu sayesinde tatil yapmak için tercih edilebilecek en ideal ülkelerden birisidir. Üç tarafı denizler ile çevrili bir yarımada olan ülkemizde denizi ve doğası ile kendisine hayran bırakan pek çok tatil bölgesi yer almaktadır. 
/ Blog — Deniz, Gökyüzü ve Doğanın Birleştiği Tatil Bölgeleri

Bunlar arasında Akdeniz ve Ege bölgelerinde bulunan beldeler; masmavi denizleri, doğal güzellikleri ile her yıl binlerce turisti kendisine çekmeyi başarıyor. Bu anlamda tatilleri sırasında doğaya yönelmek ve doğa ile iç içe olmak isteyenler, yaz tatilleri için bu bölgeleri tercih ederek muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilirler. Peki, deniz, gökyüzü ve doğanın bir arada bulunduğu Türkiye’nin en güzel tatil yerleri hangileri ?

Antalya

Ülkemizin yıl içerisinde ziyaretçi akınına uğrayan ili Antalya, turizm açısından büyük öneme sahiptir. Antalya’nın en çok turist çeken tatil beldelerinden birisi ise Kaş’tır. Aynı zamanda bölgede bakir kalmayı başarabilen nadir yerlerden birisi olma özelliğini de taşıyan bu doğa harikası ilçe, sit alanı olduğu için yüksek yapılanmalar bulunmaz. Yine denizi mavi bayrak alan Kaputaş Plajı’nı da bünyesinde barındıran Kaş,  mutlaka ziyaret edilmesi gereken tatil yerleri arasında bulunmaktadır.

Antalya’da denizi ve yeşili ile ünlü bir diğer belde ise Kalkan’dır. Dünyanın en uzun plajı olma özelliğini taşıyan Patara Plajı da burada bulunmaktadır. Bu şirin ve sakin tatil beldesi konaklama açısından da oldukça zengindir. Ayrıca Kalkan’da sık sık tekne turları yapılmaktadır. Tatiliniz için Kalkan’ı tercih ederek deniz, doğa ve gökyüzünün tadını çıkarabilir, turlar ile civardaki turistik yerleri keşfedebilirsiniz.

Bunların yanında Antalya’da Kemer, Olimpos, Alanya ve Kekova gibi daha pek çok tatil merkezi yer almaktadır.

İyi bir tatil planı için sitemizi https://www.villabuki.com/ ziyaret edin.

Muğla

Muğla, çok sayıda tatil merkezini barındıran ve ülkemizin turizminin can damarı olarak nitelendirebileceğimiz bir ilimizdir. Muğla’ya bağlı Bodrum ilçesi bünyesinde 60’dan daha fazla mavi bayraklı plaj bulunmaktadır. Yaz aylarında deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarmak isteyenlerin tercih edebilecekleri bu plajlar arasında; Karaincir, Kargıcak, Bitez ve Akyarlar en popüler olanlarıdır.

Muğla’da yer alan tatil yerleri arasında yemyeşil ormanları, temiz plajları ve tarihi mirası ile ön plana çıkan Marmaris içerisinde ise; İçmeler, Kleopatra, Uzunyalı ve Cennet Adası gibi popüler plajlar yer almaktadır.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.