0533 197 48 83
Dalyan Bölgesinde Gezilecek Yerler
Muğla ilinin Dalyan ilçesi, güzel doğası, tarihi yerleri ve plajları ile popüler bir turizm merkezidir. Muğla Dalyan bölgesine gidecekseniz aşağıdaki yerleri ziyaret etmeyi düşünebilirsiniz: 
/ Blog — Dalyan Bölgesinde Gezilecek Yerler

İztuzu Plajı 

Dünya Çevre ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği tarafından dünyanın en iyi 100 plajı arasında gösterilen İztuzu Plajı, Dalyan bölgesinin en popüler plajlarından biridir.

Kaunos Antik Kenti

Dalyan bölgesinin en güzel antik kenti M.Ö. 
yüzyıla kadar uzanan tarihi yerlerden biridir. Kentte halen birçok kalıntı ve yapı görülebilmektedir.

Dalyan Köprüsü 

Dalyan bölgesinin simgelerinden biri olan Dalyan Köprüsü, Köyceğiz Gölü'nde yer almaktadır. Köprüyü geçerken göl manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. 

Köyceğiz Gölü 

Köyceğiz Gölü, Dalyan bölgesinin güzel doğal güzelliklerinden biridir. Gölün kıyısında gölün etrafında yürüyüş yapıp rahatlayabilir ve güneşlenebilirsiniz.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.