0533 197 48 83
Çalış Plajı Nerededir Nasıl Gidilir ?
Çalış Plajı, Muğla İli, Fethiye İlçesi'nde yer almaktadır. Plaj, Fethiye merkezine yaklaşık 5 km uzaklıktadır. 
/ Blog — Çalış Plajı Nerededir Nasıl Gidilir ?

Çalış Plajına Nasıl Gidilir ?

Uçak ile geliyorsanız en yakın  Dalaman havalimanına inebilirsiniz. Buradan taksi veya kiralık araç ile yaklaşık 50 dakikada Çalış Plajı'na ulaşabilirsiniz. 

Karadan seyahat etmek isterseniz Fethiye'ye otobüs veya kiralık araç  ile ulaşabilirsiniz.Çalış Plajı'na Fethiye Otogarı'ndan minibüs ile ulaşılabilir. Plaja Fethiye merkezden taksi ile de ulaşılabilir. 

Beach'in en dikkat çekici özelliklerinden biri de muhteşem gün batımı manzarası. Her akşam güneş batarken adanın arkasından, kumsalın hemen önünden muhteşem bir panorama çıkıyor. 

Çalış plajı, Fethiye merkeze yakın olması nedeniyle turistler için popüler bir destinasyondur.Sahilde birçok konaklama seçeneği de vardır, bu nedenle turistler genellikle birkaç gün veya daha uzun  süre orada kalırlar.

Çalış plajı

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.