0533 197 48 83
S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.

Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.

Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.

Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.

Talep formunuzu doldurmanızın hemen ardından tarafınıza iletilen mail ile aşamaları takip etmelisiniz. Talebinize istinaden yapılan her işlem VillaBuki tarafından e-mail olarak bildirilmektedir.

Sonrasında Tercih ettiğiniz Villanın adınıza Rezerve edilmesi için size tanınan opsiyon süresi içerisinde  Belirtilen ön ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. 

Ödemeniz sonrasında tarafınıza rezervasyon onay belgeniz gönderilerek işleminiz tamamlanmaktadır.

Talep formunu doldurmanız sonrası tarafımıza ilettiğiniz bilgilerden (telefon e-mail) eminseniz ve buna rağmen tarafınıza herhangi bir bilgi ulaşmadıysa 0216 599 0 590 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon iptal talebinizi [email protected] mail adresine yazılı olarak beyan etmelisiniz.

Eğer e-mail kullanmıyor iseniz 0216-599 05 90 nolu numaradan talebinizi iletebilirsiniz.

Rezervasyon iptal kuralları gereği mücbir sebepler dışında her hangi bir gerekçe olmaksızın 30 gün ve daha kısa süre içinde ileteceğiniz iptal talebiniz için ön ödeme tutarınız iade edilememektedir.

Rezervasyon kuralı gereği ve sözleşmeye istinaden konaklama süreniz içerisinde erken çıkış yapmanız durumunda ödemiş olduğunuz tutar iade edilememektedir.

Konaklama yapmış olduğunuz villanızın Havuz bakımı periyodik olarak yapılmaktadır.

Gerekli ölçümler yapıldıktan sonra sağlık ve hijyen kurallarına uygun olacak şekilde havuz suyu içerisine gerekli havuz temizleme sıvıları kullanılarak temizlik işlemi sağlanır.