0533 197 48 83
Bebekle Tatile Nereye Gidilir?
Yoğun çalışma döneminden sonra tatile çıkmak herkesin hakkıdır. Hele ki, işleriniz ile bir de bakımı ile ilgilendiğiniz bebeğiniz var ise. Hayalinizde yorgunluklarınız dindirecek sakin, huzurlu bir tatil planı düşünüyor musunuz? Peki, bu tatili daha çok işkenceye çevirmemek için bir arayış içine mi girdiniz?
/ Blog — Bebekle Tatile Nereye Gidilir?

Bebekte dikkat edilmesi gerekenler
Bebeğiniz yürüme ayına ya da yaşına girmemiş olabilir. Bu sizin açınızdan çok önemli bir avantajdır. Yanınızdan ayırmayacağınız emzik ve biberon, belli saatler arası emzirme ile tatilinizin nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız. Evet, çünkü bebekler de sizin gibi sıcakta olmayı ve yüzmeyi çok severler. Peki, bebeğiniz ile hangi özellikleri barındıran bir yeri seçmelisiniz?

Gideceğiniz yer bebek dostu olmalıdır
Son zamanlarda genellikle villalarda ekledikleri yeni bir kolaylık bebek dostu olmalarıdır. Nedir bu fark? Bu villalar anne ve babaların tatilini kolaylaştıran bazı özelliklere sahip olmalarıdır.

Bir bebek küveti isteyebilirsiniz
Bebekler için özel menüler
Bebekler için oyun odaları
Yemek yedirebilmek için önemli mama sandalyesi verilmesi
Hazır kavanoz mamalar
Bebek arabası
Bebek dostu villaları nasıl bulurum?
Bebek dostu aileye özel villalar,geniş aile ve gruplara özel villa  ülkemizde de sayılarını arttırmış bulunmaktadır. Bu mekanların sağladığı imkanlardan bazıları;

Açık hava oyun alanı
Bebekler için bakım yeri
Yemek imkânı
Biberonun mikroplardan arındırılması
Gıda takviyeleri verilmesi
Bebeklere özel küvet
Mama hazırlamak için su ısıtıcısı
Günlük temizlik hizmeti
Bebek yatağı

 

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.