Bebekle Tatile Nereye Gidilir?
Yoğun çalışma döneminden sonra tatile çıkmak herkesin hakkıdır. Hele ki, işleriniz ile bir de bakımı ile ilgilendiğiniz bebeğiniz var ise. Hayalinizde yorgunluklarınız dindirecek sakin, huzurlu bir tatil planı düşünüyor musunuz? Peki, bu tatili daha çok işkenceye çevirmemek için bir arayış içine mi girdiniz?
/ Blog — Bebekle Tatile Nereye Gidilir?

Bebekte dikkat edilmesi gerekenler
Bebeğiniz yürüme ayına ya da yaşına girmemiş olabilir. Bu sizin açınızdan çok önemli bir avantajdır. Yanınızdan ayırmayacağınız emzik ve biberon, belli saatler arası emzirme ile tatilinizin nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız. Evet, çünkü bebekler de sizin gibi sıcakta olmayı ve yüzmeyi çok severler. Peki, bebeğiniz ile hangi özellikleri barındıran bir yeri seçmelisiniz?

Gideceğiniz yer bebek dostu olmalıdır
Son zamanlarda genellikle villalarda ekledikleri yeni bir kolaylık bebek dostu olmalarıdır. Nedir bu fark? Bu villalar anne ve babaların tatilini kolaylaştıran bazı özelliklere sahip olmalarıdır.

Bir bebek küveti isteyebilirsiniz
Bebekler için özel menüler
Bebekler için oyun odaları
Yemek yedirebilmek için önemli mama sandalyesi verilmesi
Hazır kavanoz mamalar
Bebek arabası
Bebek dostu villaları nasıl bulurum?
Bebek dostu aileye özel villalar,geniş aile ve gruplara özel villa  ülkemizde de sayılarını arttırmış bulunmaktadır. Bu mekanların sağladığı imkanlardan bazıları;

Açık hava oyun alanı
Bebekler için bakım yeri
Yemek imkânı
Biberonun mikroplardan arındırılması
Gıda takviyeleri verilmesi
Bebeklere özel küvet
Mama hazırlamak için su ısıtıcısı
Günlük temizlik hizmeti
Bebek yatağı

 

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.