0533 197 48 83
Balayı Villası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evlilikle birlikte hayatımızda yeni bir dönem başlar. Evlenmeye karar verdiğimizde çok yoğun bir hazırlık sürecinden geçiyoruz. Çiftler, düğün sonrası nerede yaşayacaklarına, yeni bir ev düzenlemeye, düğün mekanı seçimine ve hazırlanmaya ilişkin kararlar alırken bu tatlı telaş içinde çok yoruluyorlar. Bu yorgunluktan kurtulmak için en iyi zaman düğünden sonraki güzel bir balayı villasında konaklamaktır. Balayı hayalleri ve balayı planlamaları, düğün hazırlıkları sırasında çiftleri  mutlu eden anlardan bazılarıdır.
/ Blog — Balayı Villası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Balayı villası seçerken nelere dikkat edilmeli? 


Hayalinizdeki balayı için doğru villayı seçmek şüphesiz çok önemlidir. Ancak villaya karar vermeden önce lokasyon seçimi önemlidir. Öncelikle çiftlerin nasıl bir balayı istediklerine karar vermeleri gerekiyor. 

Çiftler tatillerini ister yurt içinde ister yurt dışında geçirmek istesinler, ister baş başa  romantik bir tatil, ister deniz, kum ve güneş temalı  tatil veya ormanda balayı olsun; Genel olarak, balayı beklentilerinin, yer seçimlerinde ve dolayısıyla balayı villası seçimlerinde büyük etkisi vardır.

Bu nedenle villanın önünde balayınızı geçireceğiniz alanı belirtmeniz gerekmektedir. Villa seçmeden önce dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör de bütçedir. Düğün hazırlıklarına yeteri kadar para harcayan çiftler, yeni bir hayata başlarken sorun yaşamamak için balayını da planlamalıdır. 
Balayınız için yer ve bütçeye karar verdikten sonra sıra  villa seçimine geliyor. 


Balayı villasında neler bulunmalı?


Her  çiftin  farklı tercihleri ​​ve tercihleri ​​olsa da bence ortak bir balayı villası tercihi seçtiğiniz villanın aile için uygun olup olmadığıdır. Muhtemelen her evli çift balayını sahilde tenha bir villada geçirmek ister. 

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da seçmiş olduğunuz balayı villasının özel olarak ayrılmış odalarının olup olmadığıdır. Son zamanlarda birçok villa gelin ve damat için özel odalar oluşturabilmektedir. Bu sayede gürültüden uzak ve yalnız kalabileceğiniz bir mekana sahip olabilirsiniz.

Konfor sorunu oluşturmayan villaları tercih etmeniz balayınızı sorunsuz geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca her şey dahil konseptini tercih etmeniz, balayınız boyunca özel bir şey düşünmenize gerek kalmadan konforlu bir tatil geçirmenizi de sağlar. 

Günümüzde sosyal ağlar sayesinde birçok gerçek kullanıcının deneyimlerine ulaşmak mümkün. Dolayısıyla bu teknolojik gelişmeden yararlanan bir villa seçmeden önce kullanıcı referanslarını okumak ve yorumları karşılaştırmak size villa seçimi konusunda fikir verecektir. Ayrıca Kullanıcı Memnuniyet Puanı / Villa Puanı da  size fikir vermektedir.

Tüm tatilinizi balayı villasında geçirmek istemiyorsanız villa çevresinde aktivite alanları bulmanız önemlidir. Bu nedenle villa seçimi yapmadan önce villaya yakın lokasyonların/alanların/odaların neler olduğunu araştırmak da önemlidir. 

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise villaya ulaşımın kolay olmasıdır. Uçakla taşınacaksanız, havalimanına veya şehre olan mesafeyi de göz önünde bulundurmalısınız.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.