0533 197 48 83
Balayı Villaları
Balayı sadece bir tatil değil, balayı çifti  yepyeni bir hayata da "merhaba" diyor. Balayı aynı zamanda bir çift olarak hayatın ilk günleridir. Balayında birlikte yaşamaya başlayan çiftler, ilk kez bir çatı altında ne kadar kalabalık olduğunun farkına varırlar. İşte tam da bu yüzden balayında kiralık bir villa  için çok önemlidir. 
/ Blog — Balayı Villaları

Kiralık bir villa

Balayı destinasyonları, bir tatili mükemmel kılan tek unsurdur. Türkiye'nin bir turizm cenneti olduğu düşünüldüğünde, balayı yeri bulmaktan çok balayı yeri seçmek bir soru işaretidir. Genel olarak sahil bölgeleri en  sevilen ve popüler balayı destinasyonlarıdır. Son zamanlarda  balayı çiftleri denilince akla gelen ilk  tatil yerlerinden biri de Fethiye'dir. Onu Kaş ve Kalkan takip ediyor. 

Bu belgelerde yer alan deniz sezonunun sonbahar ortasına kadar sürdüğü düşünüldüğünde balayı planlaması yapılırken değerlendirilmesi gereken balayı destinasyonlarıdır. Mükemmel bir balayı için beş ipucu Unutulmaz bir balayı beraberinde harika anılar ve güzel kareler  getirir. Bu bağlamda balayı planlaması yapılırken aşağıdaki beş öneri dikkate alınmalıdır: 

Çiftler balayını birlikte planlamalıdır: Balayı evli çiftler için ilk tatildir. Bu nedenle bu görev eşlerden birine verilmemelidir. Tatil programı bütçenize ve isteklerinize göre bir çift olarak birlikte planlanmalıdır çünkü tatil sadece deniz, kum ve güneş demek değildir. Tatil türleri vardır, örneğin kültür turizmi, spor turizmi, ekstrem sporlar. Fethiye gibi yerler tüm bunların bir araya geldiği yerler iken, Kaş ya da Kalkan tarih ve kültür dolu. 

Kiralık bir villa

Bütçe planlaması yapılmalı: Tüm tatil harcamaları tatilden önce planlanmalı ve özel durumlar için ayrı bir bütçe ayrılmalıdır. 

Kötü sürprizlere izin verilmemelidir: özellikle otellerde rezervasyon sorunları yaygındır. Bunu önlemek için farklı konaklama seçeneklerine açık olmalısınız: örneğin balayı için kiralık bir villa

Çok fazla paketlemeyin: gideceğiniz yerde ne yapacağınızı düşünerek bavulunuzu hazırlayın.

Mümkünse kendi aracınızı kullanın: Kendi aracınızı kullanarak gezilecek yerler konusunda daha özgür olabilir, rotaya farklı duraklar ekleyebilir ve ilk geçişle düğün yolculuğunuza başlayabilirsiniz. 
Balayı oteli seçerken yılın zamanına dikkat etmeniz gerekiyor. Kalabalık yerlerden hoşlanmıyorsanız sakin bir balayı geçirmek istiyorsunuz ancak yaz sezonunu istiyorsanız kiralık bir villa ayarlayarak tatilinizi tamamlayabilirsiniz.

Balayınız için konaklama önerileri 

İyi bir balayı için doğru balayı konaklama yerini seçmek çok önemlidir. Bir balayı destinasyonunda olması gerekenleri şöyle sıralayabiliriz: 

Güncelleme: Bir çiftin evlilikte geçirdikleri ilk geceler olan balayı gecesi,  ilk günleridir. Bu nedenle balayı mekanının geniş ve ferah olması çiftlere psikolojik olarak rahatlama şansı verir. 
Şehir merkezine veya tatil beldesine yakınlık: Tatil zaten kısa olduğu için balayı konaklamalarında gezilecek yerlere yakınlık önemlidir. Bu kısa sürede daha fazla faaliyet yapılmalı; zaman geçmemeli. 

Gündelik: Düğün stresi, sürekli hareket halinde olmak, iyi bir gece uykusuna ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Sürekli başka yerlerden haber alan bir oda ya da mekan kesinlikle balayı için uygun değildir.  Tüm bunları göz önünde bulundurarak balayınızı mükemmel hale getirmek için küçük bir dokunuş yeterlidir: villa kiralamak. 

Kiralık villalar arasında balayı çiftlerine özel villalar da bulunmaktadır. Bu villalar meraklı gözlerden uzak, sessiz, doğa ile iç içe huzurlu villalardır. 

Otellerin koşuşturmacasından uzakta, dikkat dağınıklığı ve gürültüden uzak, kiralık villalar konaklamanın değil, tatilin adeta  bir parçası. Le villa, ev konforu demektir. Türkiye'nin en iyi tatil bölgelerinde  en iyi balayı  villalarını Villabuki de onayladığı gibi bulacaksınız, şeffaf bir bilgilendirme politikası ile villaların videolarını, fotoğraflarını ve gerçek konumlarını göreceksiniz. 

Villabuki'daki en uygun balayı villaları arasındaki farkları görmek için tıklayın.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.