0533 197 48 83
2023 Erken Rezervasyon Kiralık Villaları Bu Sepette
Yıl başından başlıyoruz unutulmaz bir tatil için hayal kurmaya. Kafa dinlemek, özgürce hareket edebilmek, ansızın aklınıza geleni yapmak gibi sabırsızlıkla beklediğiniz tatiliniz için daha ekonomik rezervasyon imkanı sunduğumuz villa sepetimizi  incelediniz mi? Arkaşlarınızla, ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli tatil için konforlu bir alan arıyorsanız,  incelemeniz adına size özel kiralık  villa sepeti hazırladık.
/ Blog — 2023 Erken Rezervasyon Kiralık Villaları Bu Sepette

Özellikle kabalık gruplarda villa kiralama seçeneği hem daha ucuz hem de daha eğlenceli bir seçenek olabilir. 2023 Yaz tatiline uygun kiralık  villa sepetimiz ile erken rezervasyon yaparak, dilediğiniz villada yerinizi ayırtabilirsiniz. Tabiki sadece yaz ayları için değil kış için de planlar yapabilirsiniz. Kış ayı için size özel ısıtmalı havuzlu  villa sepetimizi https://www.villabuki.com/ dan takip edebilirsiniz.

Kiralık Villa

Yaz tatiliniz için erken rezervasyon her zaman daha uygun bir seçenektir. Sizin için hazırladığımız kiralık  villa sepetimizi erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

S.S.S

Vakıfbank'a ödeme yapabilirsiniz. Başka banka için iletişime geçiniz

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.