2023 Erken Rezervasyon Kiralık Villaları Bu Sepette
Yıl başından başlıyoruz unutulmaz bir tatil için hayal kurmaya. Kafa dinlemek, özgürce hareket edebilmek, ansızın aklınıza geleni yapmak gibi sabırsızlıkla beklediğiniz tatiliniz için daha ekonomik rezervasyon imkanı sunduğumuz villa sepetimizi  incelediniz mi? Arkaşlarınızla, ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli tatil için konforlu bir alan arıyorsanız,  incelemeniz adına size özel kiralık villa sepeti hazırladık.
/ Blog — 2023 Erken Rezervasyon Kiralık Villaları Bu Sepette

Özellikle kabalık gruplarda villa kiralama seçeneği hem daha ucuz hem de daha eğlenceli bir seçenek olabilir. 2023 Yaz tatiline uygun kiralık villa sepetimiz ile erken rezervasyon yaparak, dilediğiniz villada yerinizi ayırtabilirsiniz. Tabiki sadece yaz ayları için değil kış için de planlar yapabilirsiniz. Kış ayı için size özel ısıtmalı havuzlu villa sepetimizi https://www.villabuki.com/ dan takip edebilirsiniz.

Kiralık Villa

Yaz tatiliniz için erken rezervasyon her zaman daha uygun bir seçenektir. Sizin için hazırladığımızkiralık villa sepetimizi erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

S.S.S

Öncelikle Kredi Kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olunuz. Kredi kartı bilgilerinin (kart numarası, güvenlik kodu, son kullanma tarihi) güncel ve hatasız olması, kartın Visa, Master Card  olması, kullanılabilir limitin yeterli olması, kartın internet üzerinden alışveriş yapmaya izinli olması ve 3D Secure ile yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.Satın alma sırasında gerekli koşulları tam olarak sağlanan ödeme yöntemi, internet bağlantısında da bir problem yaşanmadıysa, işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi beklenmektedir.Sorunun devam etmesi durumunda bankanızla veya tarafımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
Web Sitemiz 128 Megabit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Ödeme Sistemi kullanmaktadır bu sayede güvenli bir şekilde kredi kartınız ile işlem sağlayabilirsiniz.
Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen Banka hesap bilgilerimize ön ödeme (%35) tutarını Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ödeme: Web sitemiz üzerinden Rezervasyon işleminize devam ederek kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmenizin hemen ardından (%35) işleminizi tamamlamış olacaksınız.Nakit Ödeme: Konaklama bedelinizin kalan tutarı villanıza giriş yaptığınız gün nakit olarak tahsil edilmektedir.
Talep formunuzu doldurmanızın hemen ardından tarafınıza iletilen mail ile aşamaları takip etmelisiniz. Talebinize istinaden yapılan her işlem VillaBuki tarafından e-mail olarak bildirilmektedir.Sonrasında Tercih ettiğiniz Villanın adınıza Rezerve edilmesi için size tanınan opsiyon süresi içerisinde  Belirtilen ön ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. Ödemeniz sonrasında tarafınıza rezervasyon onay belgeniz gönderilerek işleminiz tamamlanmaktadır.