2023 Erken Rezervasyon Kiralık Villaları Bu Sepette
Yıl başından başlıyoruz unutulmaz bir tatil için hayal kurmaya. Kafa dinlemek, özgürce hareket edebilmek, ansızın aklınıza geleni yapmak gibi sabırsızlıkla beklediğiniz tatiliniz için daha ekonomik rezervasyon imkanı sunduğumuz villa sepetimiziincelediniz mi? Arkaşlarınızla, ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli tatil için konforlu bir alan arıyorsanız,  incelemeniz adına size özel kiralıkvillasepeti hazırladık.
/ Blog — 2023 Erken Rezervasyon Kiralık Villaları Bu Sepette

Özellikle kabalık gruplarda villa kiralama seçeneği hem daha ucuz hem de daha eğlenceli bir seçenek olabilir. 2023 Yaz tatiline uygun kiralık villasepetimiz ile erken rezervasyon yaparak, dilediğiniz villada yerinizi ayırtabilirsiniz. Tabiki sadece yaz ayları için değil kış için de planlar yapabilirsiniz. Kış ayı için size özel ısıtmalı havuzluvillasepetimizi https://www.villabuki.com/ dan takip edebilirsiniz.

Kiralık Villa

Yaz tatiliniz için erken rezervasyon her zaman daha uygun bir seçenektir. Sizin için hazırladığımızkiralık villasepetimizi erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

S.S.S

Kredi kartınız internete açık olmayabilir.Limitiniz yeterli olmayabilir.Limitiniz yeterlidir ama bankanız tarafından, sizin bilginiz dışında internet harcamalarına limit konulmuş olabilir.Taksitli ödeme seçeneği seçtiyseniz ve kredi kartınız BONUS/WORLD özellikli değil ise olmayabilir.Bazı internet tarayıcılarından kaynaklanan problemlerden dolayı olmayabilir.Bilgisayarınızda veya telefonunuzda virüs var ise (siz farkında da olmayabilirsiniz) sistem çok güvenlikli olduğu için hata verebilir.Bazen iphone telefonlardan ödeme yapılırken hata verebiliyor. Android telefon veya tabletlerden veya kişisel bilgisayarınızdan deneyiniz.
Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 megabit ile şifrelenmektedir. “3D” güvenliklidir.
Konaklama tarihinize 30 gün veya daha fazla gün kala rezervasyon iptali yaparsanız, yatırmış olduğunuz ön ödeme miktarının tamamı yanıyor. Ama illa ki bu rezervasyon iptalini bize yazılı olarak bildirmek zorundasınız. 29 gün ve daha yakın zamanlarda iptal ederseniz diğer geri kalan ödeyecek olduğunuz miktarın tamamı tarafınızdan tahsil edilir.
Havuzların suyu dünyanın hiçbir yerinde günlük olarak değişmez, zaten bahsedilen su miktarı ortalama 70 – 80 ton civarlarındadır. Havuzu boşaltmak 2 gün, tekrar doldurmak için ise en az 3 güne ihtiyaç duyulmaktadır. Havuzların günlük bakımı periyodik olarak yapılır, ölçümleri yapıldıktan sonra, gerekli kimyasal maddeleri ihtiyacı kadar kullanılır. Ve havuz temizliği, her gün sabah erken saatte görevli personel tarafından yapılmaktadır.